Новини

Прокуратура оскаржує багатомільйонний тендер на добудову міського управління праці

Прокуратура оскаржує тендер на добудову міського управління праці та соцзахисту населення. в якому брали участь пов`язані за заступником голови РОДА Юрієм Приварським фірми, пише “4Влада“.

Прокуратура Рівненської області виявила низку грубих порушень вимог законодавства в діяльності управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Порушення виявили «при проведенні процедури закупівлі за державні кошти робіт та послуг з добудови незавершеного будівництва у центрі м.Рівне», – йдеться у повідомленні.

І хоч прес-служба прокуратури відмовляється прямо назвати, про який саме тендер йдеться, проте не заперечує, що мова йде про так званий сімейний тендер, під час якого фірмі брата заступника голови ОДА вдалося виграти з найвищою ціною.

В прокуратурі вважають, що замовник не дотримав встановленого законодавством порядку проведення тендерних торгів та безпідставно визнав переможцем учасника, який не виконав у повному обсязі вимоги тендерної документації.

Також у прокуратурі нагадують, що незважаючи на наявні порушення, сторони уклали договір підряду на виконання робіт та послуг із визначенням їх вартості на загальну суму понад 17 мільйонів гривень.

«На поновлення державних інтересів та з метою попередження незаконного використання коштів на зазначену суму прокуратура Рівненщини пред’явила позовну заяву до суду про визнання недійсними результатів відкритих торгів та договору про закупівлі.» – повдіомляє прес-служба.

Позов перебуває на розгляді Господарського суду Рівненської області.

Нагадуємо, в торгах на добудову приміщення на Драгоманова, 7 у Рівному взяли участь знайомі рівненські фірми з родинними та бізнесовими зв`язками, а перемогу здобула фірма брата заступника голови ОДА з найвищою ціною. Громадська ініціатива «За чесний тендер» звернулася із заявою про можливі порушення при закупівлі до Антимонопольного комітету України.

В той же час, як пише ЧаРівне.інфо,  закупівлю також оскаржив Центр протидії корупції. Як розповіла «Четвертій владі» юристка Центру  Олена Щербан, заяву надіслали в НАБУ та Державну аудиторську службу. Адже в цій закупівлі юристи знайшли ймовірні порушення як при здійсненні закупівель, так і ознаки корупційних правопорушень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса