Коментарі Новини

Під ОДА зібрався бурштиновий пікет

Під Рівненською ОДА сьогодні велелюдно, пише “РадіоТрек“. Кілька десятків мешканців сіл Томашгород і Єльно Рокитнівського району приїхали на комісію облради. Люди побоюються, що у них можуть відібрати сільськогосподарські паї. Адже, хвилюються, що їх віддадуть в оренду одній з компаній, що видобуває бурштин. Ось що зокрема розповіла представниця громади, Галина:

Вони без нашої згоди, в нас хочуть забрати наші земельні паї. 385 ділянок приблизно по 16 гектарів. Туди входить і охото угіддя, туди входить і заповідна зона, усі землі. І без нашого відомо вони хочуть попортити екології нашої землі. І ми хочемо відстоювати свої права. Хоче якась компанія нас завоювати, і забрати наші землі, більш за все для видобутку бурштину.

Орієнтовно, за словами мешканців Рокитнівського району йдеться про 1,5 тис га. На яких розташований заповідник та заказник – переконують селяни. А ще люди нарікають, що у них, як представників громади ніхто не запитав згоди на передачу в оренду земель.

До пікетувальників вийшли представники обласної ради, і запропонували зібрати ініціативну групу, яка братиме участ ьу роботі комісії обалсної ради.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса