Коментарі Статті

Результати переатестації поліції, таємниця для українців

Багато звільнених атестацією поліцейських уже повернули свої посади через суди. Серед них і одіозні персони. Фото:spilnotv.com

На сайті Кабінету Міністрів України з`явилася петиція, автор якої пропонує, аби опублікували результати всіх проведених атестувань поліцейських поіменно та внесли зміни до Інструкції про порядок атестування, вказавши, що публікуватися мають результати всіх проведених атестувань.

Петицію з дня початку збору підписів, 6 вересня, вже підтримали 1159 осіб з 25 тисяч необхідних.

Автор петиції  Максимович Юрій Сергійович у поясненні пише, що інформацію мають оприлюднити, зважаючи на суспільну значимість.

У тексті петиції є дві основні пропозиції:

– опублікувати на сайті Національної Поліції результати по всім проведеним атестуванням поліцейських окремо по кожній області: поіменний список поданих до атестування, результати проходження атестування кожним поліцейським з урахуванням поданих апеляцій, якщо такі були, і результатів їх розгляду. Якщо за результатами проведення атестування поліцейський був визнаний таким, що не відповідає посаді і підлягає звільненню, але був відновлений на посаді через суд, – вказати таку інформацію також;

– внести зміни до Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17.11.2015 №1465, згідно з якою на сайті поліції розміщується інформація щодо результатів атестування стосовно тільки тих поліцейських, які не ознайомилися з результатами свого атестування; вказавши натомість, що публікуватися мають результати всіх проведених атестувань.

Підтримати петицію закликає громадський активіст, волонтер, член атестаційної комісії Роман Сініцин. Він пише, що інформацію про результати атестації, з незрозумілих причин, приховують. А все тому що звільнили не багатьох поліцейських, певний відсоток правоохоронців взагалі не пройшов переатестацію.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса