Коментарі

Рейд оперштабу в заповіднику на Білому озері

За лічені хвилини нелегальні старателі звалили на дорогу дерева щоб ускладнити пересування автомобілів спецпризначенців

Оперативний штаб з протидії нелегальному видобутку бурштину продовжує працювати на Рівненщині. Вони вилучають помпи, бурштин, транспорт, знешкоджують їх. Нерідко через опір нелегальних старателів це зробити не вдається. «Четверта влада» побувала на черговому рейді спецпризначенців. Цього разу – у заповіднику поблизу Білого озера, пише “4Влада“.

Біле озеро – відомий на Рівненщині туристичний об`єкт оточений лісами Рівненського природного заповідника. Слово «заповідник» ні на мить не зупиняє нелегальний добувачів бурштину. Ліс пронизують свіжопрокладені водопідвідні канали. Помпи тут працюють регулярно та повсюдно. Після роботи їх подекуди навіть не ховають, а просто залишають у лісі.

Вилучити помпу і вивезти з лісу часто буває складно а то й неможливо. Через опір та перешкоджання з боку нелегальних старателів. Тому знаряддя нелегалів знешкоджують.

Рейдом на цьому відео керує начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Березовський. Під його керівництвом групі так і не вдалося застати нелегалів за роботою. «Це все фішкарі» – жаліється він.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса