Коментарі Новини

Релігійний конфлікт на Рівненщині

В УПЦ (МП) заявили, що голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко видав розпорядження, яким зобов`язав поступитися правом володіння культовою спорудою в селі Рясники Гощанського району УПЦ КП. Своє обурення з цього приводу висловив митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій, пише “ЧаРівне”.

В Рівненській єпархії УПЦ (МП) про розпорядження голови ОДА про чергові богослужіння дізналися 9 листопада. Від релігійної громади УПЦ (МП) вирішили відразу подати судовий позов про визнання “дій Муляренка незаконними”.

Але як повідомив Олексій Муляренко, окружний адмінсуд відмовив у позові. Крім того, голова ОДА зазначивщо ситуація навколо релігійного питання у Рясниках нагнітається штучно. Також запевнив, що обласна влада не допустить розгортання конфліктів на релігійному ґрунті.

– У прихильників «руського мира» істерика…
Хочу твердо запевнити жителів Рівненщини, що жодних силових конфліктів та кровопролить на релігійному, чи будь-якому іншому підґрунті обласна влада не допустить. Тим паче, що вся ця ситуація навколо релігійного питання у Рясниках Гощанського району штучно нагнітається з Москви. Адже я зустрічався з прихожанами Свято-Покровської церкви села Рясники і ми дійшли певної згоди щодо подальших дій у вирішенні даного питання.

Окрім того, сьогодні Рівненський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову щодо мого Розпорядження про почергове богослужіння у Рясниках, тим самим визнавши мої дії законними, – розповів Олексій Муляренко у мережі Фейсбук.

Нагадаємо,  у с. Птича Дубенського району тривалий час не можуть вирішити релігійний конфлікт навколо місцевого храму.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса