Коментарі Новини

Рівненські актори підтримують військових в АТО

У Краматорську, в базовому таборі українських військових, відбулась вистава Рівненського академічного драматичного театру, пише “ZSU.info“.

– Це перша поїздка наша поїздка до зони АТО, – говорить Володимир Петрів, директор і художній керівник творчого колективу. – Раніше ми підтримували наших воїнів матеріально, закуповували та відправляли тепловізори, шоломи, медикаменти, виступали перед пораненими в госпіталях та на рівненському полігоні. Але нас не полишала думка виїхати до зони АТО і ось зараз, за підтримки Рівненської облдержадміністрації ця поїздка відбулася. Ми також доставили сюди продукти, воду тощо.

dfgdfgdfg

До зони АТО колектив приїхав із виставою «Сватання на Гончарівці». Крім Краматорська виступи також плануються у Бахмуті, Новотроїцькому та інших місцях.

– «Сватання на Гончарівці» це комедія, що є українською класикою, – продовжує Володимир Петрів. – Впевнений, хлопцям сподобається. А ще ми привезли сюди янголів, яких самі виготовили. Знаєте, одна дівчинка з Кремінної, її звати Поліна Туфекчі, якось сказала, що війна на Луганщині і Донеччині розпочалася, тому що їх покинули ангели. Зараз нам треба повернути сюди ангелів.

gfghfghjghgjg

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса