Новини

Рівненські артисти віддвідали Донеччину з концертом

Рівненські співочі колективи повернулися з міста Покровськ, що на Донеччині. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Митці разом з фахівцями обласного управління культури побували на Сході України у рамках Загальноукраїнськогопроекту культурної інтеграції «Український Донбас».

Зокрема, етно-гурт «Дуліби» та народний аматорський вокальний ансамбль «Терен»виступили з концертною програмою під час святкування Дня міста та Дня шахтаря.

ff4

Під час гостин рівняни зустрілися з викладачами Покровської музичної школи, відвідали історичний музей та місцеву бібліотеку, якій подарували книги рівненських авторів. Також для них організували екскурсії в соляні шахти міста Соледар та музей композитора Сергія Прокоф’єва.

Міський голова Покровська Руслан Требушкін вручив подяки за співпрацю управлінню культури і туризму Рівненської ОДА та творчим колективам.

Нагадаємо, за сприяння Рівненської ОДА у рамках Проекту в травні цього року культпрацівники з Покровська відвідали Рівненщину. Вони стали учасниками святкових заходів до Дня Європи, Гала-концерту переможців обласного конкурсу серед учнів та викладачів шкіл естетичного виховання у Дубно, XXV фольклорно-етнографічному свята «Музейні гостини-2016» та  Регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса