Коментарі Новини

Рівненські спортсмени вже здобули 5 медалей на Параолімпіаді

Рівненські паралімпійці продовжують виборювати для України лідерство у світовому спорті на олімпіаді в Ріо. Так, за результатами четвертого змагального дня українці посідають третє місце в загальнокомандному заліку, пише “ЧаРівне“.

Збірна України має в своєму активі вже 60 медалей: 22 золотих, 18 – срібних і 20 – бронзових. Україна – у трійці найсильніших команд на Паралімпіаді-2016!

Срібною нагородою рівненського спортсмена Олександра Назаренка у ваговій категорії 90 кг закінчили змагання спортсмени з ураженням зору у дзюдо третього змагального дня 10 вересня. Це 29 медаль України та сьома медаль, завойована дзюдоїстами. Напередодні рівненська дзюдоїстка Ірина Гусєва здобула «срібло» (вагова категорія до 63 кг), а Олександр Косінов виборов «бронзу» (до 81 кг).

nazarenko2

guseva2

Нагадаємо, що Юлія Галінська принесла збірній України третю медаль на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро. Паралімпійка завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг. Також рівненський дзюдоїст Давид Хорава, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, завоював бронзову медаль Паралімпіади-2016. Тобто, рівненська школа дзюдо здобула в Ріо вже 5 медалей!

horawa

Аналізуючи виступ національної паралімпійської збірної команди з дзюдо, вражає динаміка росту загальної кількості здобутих медалей. 7 дзюдоїстів у загальному підсумку взяли 7 нагород, з яких 1 золота, 3 срібних та 3 бронзових медалей, – повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса