Новини Статті

Рівненські чиновники дерибанять житло громади

Вчора Рівненський міськвиконком на ПОЗАЧЕРГОВОМУ засіданні роздерибанить 4 квартири і 1 житловий будинок, що належать територіальній громаді Рівного. На підставі Житлового кодексу УРСР та «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень в Українській РСР» від 1984 р, пише “Четверта Влада“.

Схема проста: ці кварти зараз є на балансі ЖЕКів в якості службового житла. Рішенням виконкому їх виводять зі статусу службового і визначають конкретного квартиронаймача. А далі ця особа приватизує цю квартиру чи будинок.

І нікого особливо не цікавить, що у житловому законодавстві УРСР такі повноваження надано радам народних депутатів, які припинили своє існування ще у 1997 р.

* * *

Про розгляд звернень громадян, підприємств та організацій міста з житлових питань

Проект

Відповідно до Житлового Кодексу Української РСР, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов», протоколу засідання громадської комісії з житлових питань від 30.06.2016, виконавчий комітет Рівненської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити наказ керівника Управління служби безпеки України в Рівненській області щодо надання 1-кімнатної квартири № 52 в будинку № 14 на вул. Буковинській жилою площею 24,5 кв.м. Акімовій Софії Олександрівні на склад сім’ї 2 особи (вона, чоловік).

2. Виключити з числа службових ЖКП «Західне» 2-кімнатну квартиру №2 в будинку № 81 на вул. Дубенській жилою площею 23,6 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Копачинську Оксану Володимирівну.

3. Виключити з числа службових ПАТ «Рівнеазот» 2-кімнатну квартиру № 63 в будинку № 3 на вул. Ювілейній жилою площею 29,37 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Любчик Галину Іванівну.

4. Виключити з числа службових ЖКП «Галицьке» 2-кімнатну квартиру № 39 в будинку № 21 на вул. Жуковського жилою площею 29,2 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Столярчука Віктора Олексійовича.

5. Виключити з числа службових ЖКП «Західне» 2-кімнатний будинок №9а на вул. Млинарській жилою площею 22,4 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Штепу Тетяну Йосипівну.

6. Зняти статус службової з 1-кімнатної квартири № 2 в будинку № 7 на вул. Лесі Українки жилою площею 15,0 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Герасимця Миколу Володимировича.

7. Виключити з числа службових ЖЕО «ЖБК» 3-кімнатну квартиру №263 в будинку № 29 на вул. Волинської Дивізії жилою площею 39,3 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Бобрика Ігора Григоровича.

8. Виключити з числа службових ПАТ «Рівнеазот» 1-кімнатну квартиру № 252 в будинку № 38 на вул. Макарова жилою площею 11,35 кв.м.

Основним квартиронаймачем вважати Кравченка Миколу Васильовича.

9. Затвердити протокол житлової комісії військової частини А1671 від 25.06.2016 № 40 щодо прийняття на квартирний облік при військовій частині у список загальної черги наступних військовослужбовців:

– Хлопчишину Юлію Василівну, Мацарського Євгенія Сергійовича, Білика Ярослава Васильовича, Ткачука Володимира Федоровича.

10. На підставі пп.1 п.13 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов…», ст.160 Житлового кодексу Української РСР, згідно з п.2 Постанови виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії обласної ради профспілок від 26.12.1984 № 346 відмовити Барабашу Івану Якимовичу у прийнятті на квартирний облік при міськвиконкомі, оскільки він забезпечений жилою площею в м.Рівному.

11. На підставі п.15 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов…» відмовити Мельнику Андрію Андрійовичу у прийнятті на квартирний облік при міськвиконкомі, оскільки він постійно не проживає та не зареєстрований у м.Рівне.

12. Зарахувати громадян на квартирний облік при міськвиконкомі для отримання квартир державного житлового фонду та включити їх:

-у список загальної черги згідно з додатком 1;

-у список на першочергове отримання житла згідно з додатком 2;

-у список на позачергове отримання житла згідно з додатком 3.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса