Коментарі Новини

Рівне на четвертому місці за величиною цін на житло

Це пояснюють тим, що житло скуповують бурштинокопачі з північних районів області, пише “РадіоТрек“.

Ціни на житло на вторинному ринку продовжують знижуватися по всій Україні. Втім, лідери падіння змінилися. У 2013-2014 роках це були, найперше, Київ, де ціни впали на 30% за рахунок спаду попиту на елітну нерухомість, Одеса та Львів.

У 2016 році за темпами здешевлення вторинного житла були лідерами Вінниця (22,8%), Одеса і Дніпро (17,5%), Харків (17,3%) і Львів (15,8%).

Здешевлення житла у Вінниці пояснюють активним будівництвом нових будинків.

До кризи найдорожче житло було у Києві, потім йшли Одеса та Львів.

Тепер після Києва (1108 доларів за 1 кв. метр) йде Львів (858 доларів), далі – Одеса (787 доларів), і на четвертому місці – Рівне (627 доларів).

Дорожчі ціни на квартири у Західній Україні, ніж у решти обласних центрів, пояснюють тим, що у житло вкладають кошти, зароблені на закордонних заробітках.

У 2017 році експерти прогнозують подальше зниження цін на вторинне житло і високу частку інвестиційних угод в новобудовах обласних центрів.

“Активність ринків залежить від запасу міцності регіону. Там, де є стабільні джерела доходів населення, ціни будуть більш рівними. Мова йде не тільки про області, де велика частка населення працює за кордоном і інвестує частину своїх доходів в нерухомість. Ми бачимо досить високу активність , наприклад, в Рівному, де має місце видобуток бурштину, або Хмельницькому, в якому є величезний ринок, а також містах з уже сформованому туристичним іміджем “, – розповіла директор UTG Residence Олеся Скринник. За інформацією  http://apostrophe.ua/

 

 

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса