Громадяни діють Коментарі Новини

Рівняни для Рівнян, безкоштовна допомога громадським об’єднанням

Тривалий час ми самі були учасниками громадських ініціатив, громадських організацій та об’єднань. Особливо активізувався громадський сектор України під час Революції гідності та після початку рашистсько-Української війни.

Тисячі українців витрачають власний час та ресурси для того, аби бути корисними для своєї Держави та інших українців. Проте, в наш час інформаційних воєн та медіа-гіперактивності, багато хороших справ не змогли бути реалізовані, або ж відбулися у менших масштабах, тільки тому, що про них дізналося мало людей, які могли б долучитися в той чи інший спосіб.

Ми впевнені, що головним активом України є саме її Громадяни – люди, яких в ЗМІ називають активістами, громадськими діячами, небайдужими українцями, волонтерами. Тому ми щиро бажаємо допомогти всім тим, хто, не очікуючи на власну вигоду, робить хороші речі у Рівному та Рівненській області. Відсьогодні ми надаємо можливість всім активістам рівненського регіону повідомляти про свою роботу, анонсувати акції та звертатися до українців публічно абсолютно безкоштовно та в онлайн-режимі, через наш портал Rivne.com.ua.

Ми готові надати доступ в адміністративну частину сайту, з можливістю публікації текстової, відео та графічної інформації всім тим, хто вже довів своєю діяльністю користь для рівнян. Для цього потрібно заповнити невеличку форму і ми з задоволенням надамо Вам можливість комунікувати, використовуючи наш сайт.

Будемо вдячні за поширення цієї новини серед знайомих Вам суспільно-активних українців.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса