Коментарі Новини

Рівняни не задоволені станом доріг та тротуарів

Недбале ставлення міської влади до розчищення вулиць Рівного все більше обурює рівнян. У багатьох уже урвався терпець і вони пишуть емоційні повідомлення у соціальних мережах і записують відеоролики, у яких не соромляться матюкатися, пише “ВСЕ“.

– Уже 4-й день місто Рівне в сніговому полоні. Такого безладу ще не було!!!
Відео (вул. Пухова) – приклад бездіяльності влади міста. А таких вулиць по всьому місті 99%. НАВІТЬ ЦЕНТРАЛЬНА ВУЛИЦЯ СОБОРНА В НЕЗАДОВІЛЬНОМУ СТАНІ. А про те що робиться в приватному секторі чи у дворах багатоповерхівок, я взагалі мовчу. Дякуємо меру ХОМКУ за чудову роботу,
– прокоментував своє відео рівнянин Назар Шепель.

Рівненські групи і сторінки у соціальних мережах перетворюються на енциклопедію нечищених вулиць міста.

Депутат міської ради Рівного Любов Романюк була змушена сама взятися за лопату й посипаня піском.

Взятися за льодоколи й лопати закликала й керівник літературно-драматичної частини драмтеатру Ірена Боровець.

Журналістка Інна Білецька нагадала рівнянам про майже 6 млн гривень, які ми з вами уже заплатили за належне утримання доріг і вулиць.

– 28 вересня 2016 року Міськшеу виграло тендер на 5 мільйонів 750 тисяч гривень на очищення, оброблення та утримання в належному стані доріг, вулиць та майданів міста Рівного, – написала Інна Білецька.

А громадський активіст Юрій Дюг розмістив два відео, яким засвідчив, що і чотири роки тому у Рівному була схожа ситуація. І що влада міста не зробила ніяких висновків.

До речі, упродовж учорашнього дня до Рівненської міської лікарні звернулося 52 особи – за словами заступника головного лікаря Ігоря Дундюка 42 рівнянина зазнали травм саме через ожеледицю.

Задля справедливості треба зауважити, що комунальники міста стараються.

img_20161116_092502

img_20161116_092702

Не кращою залишається ситуація поза межами Рівного. Народний депутат України Михайло Головко спізнився на засідання Верховної Ради зокрема і тому, що їхав 6 годин із Рівного до Житомира.

Хоча порівняно із житомирськими дорогами, рівненські виглядають кращими – принаймні в цьому переконалася Наталя Лозовська.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса