Новини

Рівнян просять голосувати за Громадський бюджет

До 13 листопада включно кожен, хто мешкає, працює, навчається в Рівному, може обрати для реалізації проекти, які муніципальна влада міста реалізовуватиме наступного, 2017 року, пише “4влада.

Громадський бюджет – це можливість рівнян вплинути на те, як буде витрачатися частина грошей громади в наступному році.

Голосування відбувається на сайті rivne.pb.org.ua, або особисто у пунктах для голосування, які розташовані у всіх ЖКП міста, у Рівненському ЦНАП та у приміщенні виконкому Рівненської міської ради, що на вулиці Соборній 12а.

Учасники громадського руху «Захистимо Рівне» теж подали проект на Громадський бюджет міста, завдяки якому хочуть залучити кошти на відновлення парку на Пагорбі Слави.

Проект передбачає усунення наслідків спроби незаконної забудови парку та відновлення природного ландшафту й зелених насаджень паркової території Пагорбу Слави, прокладення пішохідних доріжок, а також встановлення нових лавочок.

«Адже Пагорб Слави є одним з найбільш популярних місць відпочинку мешканців, зокрема жителів прилеглих багатоповерхівок» – йдеться у проекті.

Бюджет проекту складає 423 тисячі 250 гривень. Проголосувати за нього можна за посиланням.

Окрім цього, за допомогою Громадського бжюджету міста, хочуть привести доладу парк на Грабнику, що біля Палацу дітей та молоді

Якщо цей проект підтримає громада, то за його допомогою вирішиться проблема збереження на цій території парку єдиної зеленої зони мікрорайону, а також відсутності необхідної інфраструктури для комфортного відпочинку рівнян.

Проект спрямований на відновлення недоглянутої території парку шляхом облаштування семи відпочинкових зон для забезпечення різних потреб: арт-зони, зони активного відпочинку, дитячої, тет-а-тет, вуличних тренажерів, настільних ігор, вигулу собак.

Бюджет проекту – 327 500 гривень. Проголосувати за нього можна за посиланням.

Щоб проголосувати онлайн, потрібно спочатку зареєструватися. Подробиці реєстрації – тут.

Всі проекти, подані на фінансування, можна переглянути тут.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса