Новини

Санітарного лікаря Рівненщини забрали у поліцію давати покази

НАБУ і поліція затримали на хабарі головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.  Паралельно обшуки проводять у кабінетах 19 головних санітарних лікарів областей, які пов`язані зі схемою по розкраданню державних коштів. Про це у своєму Facebook написав глава МВС Арсен Аваков. Обшук провели й у кабінеті директора Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» Романа Сафонова, пише “Чверта Влада”.

Про це повідомила журналістка Інна Білецька.

За її словами, працівники УЗЕ працювали у кабінеті головного санітарного лікаря Рівненської області  Романа Сафонова. Наразі його забрали у поліцію давати покази. Поки що він не коментує ситуацію.

«Тільки що, в робочому кабінеті, затриманий Головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним. Одночасно по всій країні, проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані!», – пише Аваков.

За словами міністра МВС, група чиновників, на чолі з Протасом, «розробила і впровадила злочинну схему по розкраданню великої суми бюджетних коштів». Учасників афери затримали на переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 000 грн).

« Протас був затриманий у власному кабінеті, як організатор розкрадань. Він діяв цинічно – попередньо змовившись про те, як і за якими правилами викрадатися і відмиватися бюджетні гроші. Всім довели правило і «обов`язки» – і всі погодилися брати участь в афері .. і тільки один Сказав – НІ», – пише глава МВС.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса