Коментарі Новини

“Секретні” тарифи “Рівнеоблводоканалу”

Депутат міськради Рівного Любов Романюк поскаржилася на керівництво “Рівнеоблводоканалу”, пише “РадіоТрек”.

За її словами, керівництво підприємства не надає комісії міськради, яка шукає шляхи зменшення тарифів на компослуги, документи про складові тарифів. Точніше, документи ніби й  надали, але у близька десятка папках неможливо розібратися. Тому вона просить втрутитися депутатів Рівненської облради. Адже “Рівнеоблводоканал” перебуває в обласній комунальній власності.

Про це Любов Романюк написала у соцмережі Фейсбук:

 Любов Романюк 

Аналіз тарифів триває. Досі жодний депутат Рівненської обласної ради не звернув увагу на те, що депутати Рівнеради затребували документи у їхнього комунального підприємства. Ніхто не поцікавився, чи пішло підприємство “Рівнеоблводоканал” назустріч комісії, чи надало пакет документів, чи готове зменшити тариф, чи спроможне довести його обгрунтованість… Між тим, попри надані документи постачальними підприємствами, і досі немає копій головних пакетів складових, які готувалися на Київ, і які погодило НКРЕКП.
І якщо “Рівнетеплоенерго” – підприємство приватне і, можливо, саме тому показує “зуби”, то “Рівноблводоканал” – комунальна установа, фінансово залежна (!) від Рівненської облради.
Події, які розгорнулися навколо цієї структури останніми місяцями, непокоять поведінкою керівництва. Тому на етапі вивчення складових, я звертаюся до депутатів Рівненської обласної ради: проявіть врешті-решт свою позицію, і допоможіть провести аудит складових тарифів вашого підприємства якісно. Це потрібно в першу чергу вашим виборцям, яким ви обіцяли всіляку підтримку. Ми зацікавлені у обгрунтованій сплаті за послуги, а ви?

Директор підприємства “Рівнеоблводоканал” Андрій Карауш заперечив:

Ми надали максимально можливі всі свої викладки, розрахунки.  Не можуть розібратися у тих паперах, що ми надали? Ну, ми не повинні проводити всеобуч. Мабуть, там мають бути спеціалісти, які розбираються і хочуть провести аудит тарифів. Але розпорядником всіх цих розрахунків є не лише водоканал, а й Національна комісія. Тому депутатам міської ради треба знати, що звертатися, в першу чергу, треба до Нацкомісії.

Андрій Карауш розповів, що у поданому ними пакеті документів до Києва Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг може робити зміни, вносити правки. Тож буває так, що тариф коригують навіть без їхнього відома. Тому краще вимагати розрахунки тарифів саме у Нацкомісії.

Всі процедури в Нацкомісії є відкритими, публічними. Встановлюються терміни для подання пропозицій і обговорень. За чотири роки жодної пропозиції з міста від громадських активістів чи депутатів не поступало. Тому треба навчитись користуватися своїми правами і все буде добре.

 • Коля Рубан

  Цікаво кому вигідно зняти карауша? а він доречі водоканал вивів з боржникової ями

  • Oleh Khavruk

   Вигідно всім українцям. Карауш – рашистський колаборант і нічого хорошого для українців він зробити не може, оскільки це суперечитиме інтересам паРаши.

  • Oleh Khavruk

   На всіх ЗМІ ти бігаєш і в коментах і відбілюєш свого працедавця карауша. Цікаво, скільки коштує робота безмозкого бота?https://uploads.disquscdn.com/images/27597f2d9136d3a239fc65c93076f7922a4577b6f9ab073dc00443a886e55eec.png

 • Андрій Ступневич

  Які вони секретні?? всі хто хочуть той знають свої тарифи. стаття висмоктана з пальця

 • Андрій Ступневич

  Стаття замволена. це все на що зараз здатні журналісти. Карауш нормальний керівник.

  • Oleh Khavruk

   Замовлені твої коментарі, що чітко видно із того, як ти скачеш по сайтам відбілюючи свого спонсора-рашиста карауша.

  • Oleh Khavruk

   Ось вона яка, неприродня й палка любов до рашиста карауша: https://uploads.disquscdn.com/images/dac7414a66c92ef0b6d13d1a9de4b0b75ff1fbd77e50198eed351dc7e9f762b7.png

  • Oleh Khavruk

   Бот, заспокойся, твого карауша кришують сєпари, тож все у нього буде добре при імпотентній владіhttps://uploads.disquscdn.com/images/dac7414a66c92ef0b6d13d1a9de4b0b75ff1fbd77e50198eed351dc7e9f762b7.png

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса