Коментарі

Селянам Дубенського району КабМін віддасть землі іподрому

Землі Мирогощанського іподрому таки роздадуть людям. Про це повідомили під час прес-конференції, яка пройшла у Рівному. Після багатьох років протистояння та скандалів остаточну крапку у питанні роздержавлення підприємства поставив Кабінет Міністрів України, пише “ВСЕ“.

Минулого року Уряд призначив нового директора держпідприємства «Мирогощанський державний іподром». В контракті нового керівника значилось, що його завданням є підготовка та проведення роздержавлення підприємства. Через трохи більше як рік та численні узгодження з різними міністерствами Уряд нарешті прийняв відповідне рішення.

– Хочу привітати всіх з прийняттям рішення про приватизацію «Мирогощанського державного іподрому». Ми свого слова дотримались, і ми всі разом перемогли. Тепер процес буде відбуватись досить швидко. Думаю що за 9 -12 місяців ми закінчимо роздержавлення та розпаювання землі. – розповідає директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко.

Наступний етап процедури роздержавлення – передача підприємства у Фонд державного майна України, який проведе оцінку майна, 25% від якого і перейде працівникам.

– Далі земля і підприємство будуть передані у Фонд держмайна, який буде здійснювати управління цим підприємством і готувати його до роздержавлення. При цьому, порядок наділення паїв вже узгоджений, адже ще 4 роки тому люди зібрали понад 80 тис.грн і виготовили проектну документацію, де вказано розмір кожного  паю і територію на якій він розташований. – каже народний депутат України Олександр Дехтярчук.

У розподілі земельних паїв будуть брати участь мешканці Привільницької і Мирогощанської об’єднаних громад Дубенського району. Жителі 8 сіл не приховують радості, сподіваючись що земля, на якій свого часу довелося тяжко працювати, тепер дасть можливість заробити.

Сільські голови об’єднаних громад, в свою чергу, обіцяють допомогти селянам залучити достойних інвесторів, адже заробіток на землі допоможе також поповнити місцеву казну.

– Багато що залежить від того які інвестори прийдуть. Сільська рада, як представники громади, буде залучати інвесторів і дивитись щоб дали людям за землю гарну ціну. Зрештою, щоб і податки прийшли у бюджет. – каже сільський голова Мирогощанської об’єднаної громади Світлана Соборук.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса