Громадяни діють Новини

Скільки заробляють судді на Рівненщині?

10 липня Комітет виборців України влаштовує прес-сніданок, на якому обговорять питання оплати праці суддів. Із впровадженням судової реформи їх зарплата мала б зрости. І це було б гарантією незалежності суддів, а отже справедливого судочинства. Власне, на це й спрямована реформа.

Отож скільки насправді заробляють люди в мантіях, як з’явилися стереотипні уявлення про їх зарплати в сотні тисяч гривень та як відновити довіру до системи судочинства, говоритимуть судді та експерти:

Степан Шимків, заступник голови Апеляційного суду Рівненської області;

Ірина Бойчук, заступник керівника апарату Апеляційного суду Рівненської області;

Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України».

Експерти також розкажуть про те, що робиться для того, аби заробітна плата суддів відповідала розміру, задекларованому в Законі України «Про судоустрій та статус суддів». Крім того, мова йтиме і про житло для суддів.

Прес-сніданок проходитиме 10 липня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 09:30.

Цей захід проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса