Новини

Сьогодні у Рівному чемпіонка Європи розповіла про свої досягнення

Чемпіонка Європи Наталія Прищепа сьогодні у Рівному розповіла про свої досягнення, особливості змагань, та які далі вершини підкорятиме і надалі 21-річна спортсменка, пише “Чарівне“.

Як зазначив президент Rivne Running Club Сергій Ющишин, Наталія Прищепа зробила феноменальне досягнення не лише для області, а й для всієї збірної України.

DSCN5415(1)

Дівчина зізнається, що планувала на призові місця і десь таки мріяла про перемогу.

Я не очікувала на перемогу. І не вішала медаль раніше часу, – зауважує чемпіонка.

Учора дівчина повернулась із Польщі, сьогодні ж мала зустріч із місцевим керівництвом. Міський голова Володимир Хомко пообіцяв посприяти у виділенні окремого житла для Наталії.

Я живу на вулиці Міцкевича у чотирьохкімнатній квартирі разом із батьками, двома братами, невісткою і племінниками. Хоч, ми і не б’ємося, але місця мало для всіх. Особистого простору мало для всіх. Мер каже, що місто може вирішити моє питання і подумає над цим,- каже Прищепа.

Нагадаємо, нещодавно в Амстердамі відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики. На дистанції 800 метрів рівнянка здобула золоту нагороду.

Як відомо, бігунка боротиметься надалі за медаль на чемпіонаті світу, які відбудуться в Ріо-де-Жанейро.

– Що від того чекати, не знаю. Адже додається ще 6 дівчат, дуже сильних. Не знаю, як все складеться. Я не знаю, як там складеться, – додає Наталія.

DSCN5414(1)

Зокрема, тренер Наталії Прищепи Вадим Слободенюк, який, до слова, багаторазовий чемпіон світу з легкої атлетики, зазначає, що кліматичні умови та висока вологість може не сприяти загальному станові спортсменки, тому сподіваються на приліт до міста перед самими змаганнями.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса