Громадяни діють Новини

Учасникам перших виборів в ОТГ пропонують безоплатні юридичні консультації щодо виборчого процесу

З 9 вересня стартував виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних голів, які відбудуться 29 жовтня 2017 року в 202 об’єднаних громадах України. Серед них – 19 ОТГ у Волинській області і 5 у Рівненській.

У зв’язку з цим фахівці Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» пропонують безоплатне юридичне консультування з виборчих питань учасникам виборчого процесу: виборцям, членам виборчих комісій, кандидатам.

Отримати консультації можна кількома шляхами:

– електронною поштою, написавши своє питання на e-mail організації: cvurivne@cvu.rv.ua;

– через сайт організації, написавши своє питання у відповідній формі «Запитання користувачів»: http://cvu.com.ua/law/all;

– написавши своє питання в повідомленні на сторінці організації у Facebook: https://www.facebook.com/CVURivne;

– телефоном за номерами: (0362) 26-38-47, (096) 813 86 94, (066) 856 36 63;

– завітавши безпосередньо до центру права РОГО КВУ в Рівному за адресою: вул. Короленка, 6, 1 поверх, офіс 4 (приміщення обласної бібліотеки). При цьому, бажано, попередньо зателефонувати за вказаними вище номерами і попередити про свій прихід.

Консультування з виборчих питань проводиться в рамках проекту «Вільні та чесні місцеві вибори». Його реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги у співпраці з низкою регіональних неурядових організацій (серед яких – Рівненський КВУ) за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Окрім надання первинної і вторинної правової допомоги учасникам виборчого процесу, в рамках цього проекту також будуть проведені публічні лекції в громадах та тренінги для членів дільничних виборчих комісій. На думку ініціаторів проекту, це сприятиме проведенню прозорих та чесних перших виборів у новостворених об’єднаних територіальних громадах.

Проект «Вільні та чесні місцеві вибори» реалізовується у 10 областях: Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській.

Для отримання безоплатної правової допомоги у сфері виборчого права громадяни можуть звертатися до партнерів проекту в регіонах www.pravoonline.org.ua.

«Дуже важливо щоби мешканці новостворених ОТГ якомога активніше брали участь у виборах щоб обрати саме таку владу, яка їм потрібна. На мою думку, місцеві вибори навіть важливіші ніж загальнодержавні. Бо саме на місцевих виборах людина голосує за те яка буде лікарня та школа, які будуть дороги, як буде розвиватися громада. Тут кожен голос важливий, оскільки 90% людей переконані, що їхній голос нічого не вартий і немає сенсу ходити на вибори» – розповідає виконавчий директор Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги Віталій Місяць.

Нагадаємо, що вже 13 вересня завершується процес подання до районної виборчої комісії кандидатур до складу відповідних сільських, селищних, міських виборчих комісій для утворення та формування складу цих комісій у зв’язку з призначенням перших місцевих виборів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса