Новини

У рівненських податківців СБУ проводить обшук?

У Головному управлінні Державної фіскальної служби України у Рівненській області СБУшники проводять слідчі дії. 

Про це повідомляє журналіст «Четвертої влади» з місця події.

Інформацію підтвердили у прес-службі УСБУ у Рівненській області.

У приймальні ГУ ДФС у Рівненській області відмовились надавати будь-яку інформацію ссилаючись на те, що керівництва податкової немає на місці.

За телефоном начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева додзвонитися не вдалося – він поза зоною. Однак у своєму Facebook він повідомив про «гостей» із Генпрокуратури та СБУ.

 

%d0%b1%d0%b1%d0%b1%d0%b1%d0%b1%d0%b1

Двір ГУ ДФС

%d0%b5%d0%bd%d0%b5

Журналістка Інна Білецька на своїй сторінці у Facebook пише, що слідчі дії проводять на  п`ятому поверсі обласної податкової, тобто там де знаходиться приймальня пана Зайцева.

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев повідомив, що до його відомства приїхали працівники Генеральної прокуратури. Про це він написав у себе на сторінці в мережі Фейсбук. Докладніше розповісти про мету візиту Зайцев пообіцяв пізніше, пише “Все“.

– Приїхали гості з Генеральної прокуратури. Спілкуємося. Пізніше дам більше інформації. Прошу журналістів дочекатися і не поширювати чуток, – написав Дмитро Зайцев.

Зауважимо, що раніше журналістка Інна Білецька у себе в Фейсбук повідомила, що біля будівлі ГУ ДФС у Рівненській області ходять люди в масках зі зброєю.

Більше інформації про те у зв`язку з чим СБУшники проводять слідчі дії у прес-службі УСБУ наразі не повідомили.

 

Теги

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса