Громадяни діють Новини

У Рівненській ОДА обрали 7 найкращих громадських проектів

Розвиваючі студії в інтернатах, психологічна служба для учасників АТО, громадський рух на Демидівщині, навчання демократії у Гощі – ці та інші проекти громадських організацій отримають бюджетні гроші, – повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Так, за результатами обласного конкурсу 300 тисяч гривень на реалізацію своїх ініціатив отримають 7 громадських та благодійних організацій.

Ці кошти буде спрямовано на розвиток громадянського суспільства на території Рівненщини. Зокрема, більшість проектів будуть реалізовуватися саме в районах області та охоплюють категорію сільських жителів.

Так, активісти з ГО «Сприяння розвитку села» планують активізувати громадський рух на Демидівщині. Волонтери з Гощі – навчатимуть молодь свого району захищати свої права та інтереси демократичним шляхом. У Рівному, Дубно та Костополі активісти «Громадянської мережі ОПОРА» планують підвищувати рівень комунікацій між владою та громадою.

Представники «Рівненської федерації малого та середнього бізнесу «Єдність» візьмуться за підвищення рівня комп’ютерної грамотності, вмінь та навичок у сфері е-демократії.

«Фонд молодіжних ініціатив «Крила» реалізовуватимуть свій проект, який має інклюзивний напрямок. А саме, в інтернатах області проводитимуть серію навчальних та розвиваючих студій «Я можу» із залученням дітей та молоді різних соціальних груп, аби адаптувати підлітків до «дорослого» життя.

Також благодійники організації «Мережа 100% життя Рівне» кошти обласного бюджету хочуть витратити на підготовку фахівців у сфері охорони здоров’я та соціального захисту населення для покращення надання якісної паліативної допомоги.

Свій успішний досвід створення мережі соціальних працівників при селищних радах для допомоги учасникам АТО і членам їх сімей у Рівненському районі ГО «Психологічна служба Євромайдану» хоче перенести на всю область.

Нагадаємо, обсяг бюджетного фінансування проекту не перевищує 49,5 тисяч гривень, що становить 75% від загальної суми кошторису. Решта 25% має надати громадська організація.

До складу конкурсної комісії, крім представників місцевої влади, ввійшли представники громадянського суспільства Рівненщини: директор РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький, керівник ГО «Антикорупційний моніторинг» Юрій Дюг, представник руху «Сила людей» Зураб Кантарія, керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук, голова Громадської ради при Рівненській ОДА Віталій Лесько.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса