Новини

У Рівненській ОДА оголосили війну довгобудам

Будівельна галузь Рівненщини набирає обертів, про це пише Рівненська ОДА.

Пріоритетом залишається розбудова соціальної інфраструктури – шкіл, дитсадків та лікарень.

«У 2016 році ми здаємо в експлуатацію рекордну для останніх часів кількість об’єктів. Акцент – на розширенні освітньої мережі та завершенні довгобудів. Адже на Рівненщині один із найбільших показників народжуваності, а також в області багато «заморожених» об’єктів», – повідомив під час колегії Рівненської ОДА її керівник Олексій Муляренко.

За словами голови облдержадміністрації, у 2016 році з обласного бюджету на будівництво та реконструкцію дитсадків, шкіл та лікарень виділено 73 мільйони гривень, а це удвічі більше, аніж у минулому році та втричі більше за 2014 рік.

Інтенсивному розвитку будівництва в області сприяє й держава. Цьогоріч в галузь вдалося залучити 178 мільйонів гривень. З них Фонд регіонального розвитку спрямував 102 мільйони гривень.

Як розповів директор департаменту будівництва та архітектури Ярослав Мазярчук, у 2016 році вдалося завершити 5-річний дитсадок-довгобуд у селі Злазне Костопільського району.

Запрацював дошкільний заклад в селі Ремчиці, що на Сарненщині. До кінця 2016 року будуть введені в експлуатацію дитсадки в селах Дубляни Демидівського району та Житин Рівненського району, спортзал в НВК села Тесів Острозького району, котельня у школі села Вовковиї Демидівського району та центр дозвілля в Дубно.

Завершують довгобуд у селі Шпанів Рівненського району. Цю школу люди чекали 27 років. Вже цього року зведуть три навчальні блоки, де навчатиметься понад півтисячі дітей.

13

До кінця 2016 року введуть в експлуатацію школу в селі Тинне Сарненського району, будівництво якого було розпочато в 2008 році. Заклад є одним з найбільших в Україні в сільській місцевості, а кількість школярів тут постійно зростає. Добудова закладу дасть можливість забезпечити комфортні умови для навчання більше 1000 сільських дітей.

12

94% готовності має школа в селі із найбільшою народжуваністю в Україні – Глинному Рокитнівського району. Будівництво закладу розпочали 12 років тому. Після здачі в експлуатацію тут навчатиметься вже майже вісім сотень школярів.

14

Крім того, у 2016 році розпочато будівництво об’єктів, важливість яких також важко переоцінити. Це, зокрема, школа у селі Горбаків Гощанського району. 1,5 млн. грн. цьогоріч передбачено на реконструкцію Степангородської школи Володимирецького району. Символічну капсулу часу у будівництво нової школи закладено у селі Пісків Костопільського району Вже в цьому році на будівництво виділено більше 16 мільйонів.

15

Важливими для жителів області є оновлення об’єктів медичної галузі.

Так, після капітального ремонту вже почали приймати пацієнтів в ендокринологічному відділенні Рівненської обласної лікарні. У Костополі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. До кінця 2016 року запрацює відремонтований терапевтичний корпус госпіталю інвалідів війни у Клевані.

Загальний обсяг капітальних інвестицій у будівельну галузь за І півріччя 2016 року збільшився на чверть від попереднього року і складає 1,5 мільярда гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса