Коментарі Новини

У Рівному завершився кінофестиваль “Місто мрії”

Завершився  Перший Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто мрії», пише “Ритм TV“. Режисери різних країн світу протягом 4х днів презентували глядачам свої роботи. Фільми були представлені найрізноманітніші.

Переповлюють емоції після завершення фестивалю «Місто мрії» режисера з України Олену Єфименко, яка презентувала свій фільм «Сон Едіпа».

Це моя перша робота. Фільм ми знімали своїми силами. Ми і здавали золото в ломбард… всі учасники працювали безкоштовно.це було повністю на ідеї, на бажанні знімати кіно, тому це була наша робота від душі.

Олена Єфименко, режисер, учасниця кінофестивалю «Місто мрії»

На церемонії нагородження організатори фестивалю вручали переможцям у різних конкурсних категоріях знакові статуетки, авторської роботи Леоніда Гринбокого.

Гран-прі кіно-фестивалю «Місто мрії» отримав фільм «Муссе» режисера зі Швеції Джона Хеллберга. Журі конкурсу одноголосно присудили перемогу стрічці.

Це класне кіно, це класна історія, це чудова акторська гра і цікаве поєднання комедії і трагедії. Тобто очь перепади в сценарії фільму, вони завжди класні, коли починається як «смішачок», а потім погано закінчується для одного з героїв фільму. І це знято чудово, класно.

Андрій Бабік, член журі кінофестивалю «Місто мрії»

Директор кінофестивалю Віктор Булига зізнається, що почувається виснаженим, проте його переполюють радісні емоції, адже  роботою над Фестивалем залишився задоволений.

Звісно є якісь недопрацювання, є якісь помилки, але ми постараємось їх виправити наступного року. Тому що як кожен першокласник, коли йде в школу він не одразу ідеальний учень, він робить якісь невірні кроки і помилки, так і у нас є.

Віктор Булига, директор кінофестивалю «Місто мрії»

 Головна кіноподія літа, Перший Рівненський міжнародний  кінофестиваль «Місто мрії», завершився. У кінотеатрах Рівного протягом 4х днів транслювали більш як пів сотні фільмів з 12 країн світу.  Переможець визначений, вручені багаточисельні народи та висловленні подяки. Організатори обіцяють в наступному році що в наступному році здивувати Рівнян та гостей міста Другим міжнародним  кінофестивалем «Місто мрії».

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса