Новини

У Рівному затримали п’яного поліцейського- чи буде покарання?

На Рівненщині – черговий випадок, який соромить честь мундира. У Рівному патруль впіймав нетверезого чоловіка за кермом. Він – працівник поліції, тобто старої міліції, інформує кореспондент ERVE.UA.
Сталось це в ніч на понеділок. «Копи» зупинили автівку, бо та порушила ПДР, це сталось неподалік пагорба Слави.
40-річний кермувальник у розмові з патрульними видав себе сам – його мова не була схожою на мову тверезої людини. А у підсумку тест показав, що замість допустимих 0,2 проміле у нього показник дійшов до майже 1 проміле.
36ad484d7c21893c8261783fb19004e9
У поліції випадок не замовчали. Прес-служба повідомила навіть, що після зупинки полковник поводив себе нетактовно по відношенню до інших стражів порядку. Відомо, що на нього складено протокол за водіння п’яним.
Із власних джерел стало відомо, що пан полковник – працівник Поліції охорони, так тепер називається ДСО.
Суворого покарання від суду для нього чекати не варто. Як свідчить практика, у таких випадках п’яному кермувальнику поблажливе українське законодавство присудить або штраф, або якесь інше «символічне» покарання. Тобто, потенційний винуватець ДТП, сівши п’яним за кермо, відбудеться «малою кров’ю» – реалії, на жаль, такі.
У цьому випадку, – і визнавати це дуже незвично, – надія залишається на хвалену працівниками ГУ Нацполіції принциповість начальника – Сергія Князєва. Той, мовляв, не церемониться. Ще на початку червня він у коментарі кореспонденту  ERVE.UA  зазначив, що покарати винних у таких випадках для нього – справа честі.
– П’яний за кермом – це злочинець… За час патрульної поліції в Рівному був затриманий один працівник поліції, що він п’яний за кермо. Я прийняв рішення: ми звільнимо його з органів безапеляційно, – сказав Сергій Князєв кілька тижнів тому. 
Чи дотримає слова у цьому випадку – побачимо. Сподіваємось, прес-служба повідомить про подальшу долю поліцейського, який полюбляє керувати авто напідпитку. В іншому випадку є підстави вважати, що справедливе покарання в Україні – міф, а в органах не змінилось нічого. ч

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса