Коментарі Новини

У Рівному нові тролейбусні маршрути

У вівторок, 16 серпня, з КП «Рівнеелектроавтотранс» виїхали тролейбуси за новими маршрутами, які сполучатимуть два Автовокзали та мікрорайон «Північний». Міською владою було закуплено п`ять вживаних тролейбусів «Skoda 14TR», пише “ЧаРвіне“.

Їздитимуть два маршрути за номерами 4А (Мототрек-Льонокомбінат) та 9А (Мототрек-Північний). Спеціально для цього розширювали проїжджу частину біля 12-ої школи. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, за купівлю 5 тролейбусів виклали 2,6 мільйона гривень, а 200 тисяч заплатили за контактну лінію біля 12-ої школи.

Зараз управлінням транспорту уже замовлений проект по кільцюванню тролейбусної лінії на вул. Волинської дивізії і Коновальця. Коштує він 300 тисяч. Думаю, через два-три місяці проект буде готовим і ми в цьому році приступимо до виконання робіт. Вартість їх близько 15 мільйонів гривень. Таким чином цей тролейбусний маршрут, який піде зараз до «Фреша», буде обходити вул. Волинської Дивізії та Коновальця. І з Мінськом ми ведемо переговори щодо дуобусу, щоб з’єднати кладовище «Нове», – повідомив Хомко.

IMG_1298

IMG_1295

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса