Коментарі Новини

У Рівному обирали голову обласної ради

Вчора у Рівному обирали голову обласної ради. Ним за більшістю голосів був обраний Микола Драганчук. Втім, від нардепа Ігоря Мосійчука надійшла інформація, що начебто Миколу Кучерука виключили з партії «Батьківщини», а Микола Драганчук має скласти з себе повноваження, пише “ЧаРівне“.

Микола Кучерук запевняє, що про це поки не повідомлений. Разом з тим, він повідомив, що якби «Радикальна партія» висунула свого кандидата на посаду голови облради, то «Батьківщина» їх би підтримала.

– Я не знаю, як там вирішила політрада, але тільки що мене питали журналісти, що Лозовий (Андрій, народний депутат, авт.) приїжджав не тільки знімати, вішати плакати, але й знімати мене з посади. Ніякої інформації до мене не надходило. У нас є рішення бюро – підтримати Лозову (Оксану) на посаді голови облради, в разі, якщо вона буде висуватися. Я запитав Лозового, чому немає вашої представниці. Я не маю можливості вплинути на інших депутатів, які внесли кандидатури, – каже Кучерук. – Вони («радикали», авт.) сказали, що ми не хочемо «палити». Якщо «Радикальна партія» хотіла мати свого голову і вони знали, що їх підтримають, а саме Лозову, в разі її висунення, то треба було ризикувати. Хто не ризикує, той не п’є шампанського.

Депутат по-філософськи відповів на запитання, чи підкориться він рішенню політради щодо його виключення з партії: «Ми говоримо, якби да каби. Є проста річ – якщо виникає якась ситуація у мене на життєвому шляху, то завжди вибираю, і право вибору є завжди. Якщо я буду вважати, що рішення обґрунтоване, то я підкорюся і щось буду робити, виправляти. Якщо я буду вважати, що це не відповідає моєму рівню, баченню, то я буду жити своїм життям. Від цього нічого не зміниться – чи це Драганчук, Ковальчук, Корнійчук. Сьогодні було консолідоване рішення залу».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса