Новини

У Рівному оголосять претендентів на розробку електронної карти пацієнта

Тендер на розробку та впровадження програмного забезпечення проводили в рамках субпроекту Світового банку, пише “РадіоТрек”.

Одним з елементів цього субпроекту є впровадження електронного реєстру груп ризику та навчання (електронної карти пацієнта). 26 жовтня 2016 року в нашій області був оголошений тендер на відбір виконавців, які мають розробити відповідне програмне забезпечення для супроводу цього реєстру, – повідомляє PR-консультант субпроекту Сергій Мініч:

12 грудня 2016 року в приміщенні обласного управління охорони здоров’я відбудеться розкриття тендерних пропозицій на розробку та впровадження програмного забезпечення для супроводу електронного реєстру груп ризику та навчання (електронна картка пацієнта). Розкриття відбудеться за участі представників групи управління субпроекту та його консультантів.

Оскільки тендер проводитиметься за правилами Світового банку, які суттєво відрізняються від звичних для України, представники групи консультаційної підтримки проведуть брифінг для журналістів та роз’яснять в чому полягають основні відмінності цих правил.

Захід відбудеться 12 грудня 2016 року об 11:00 в конференц-залі Обласного управління охорони здоров’я за адресою м. Рівне, вул. 16 липня, 38. (4 поверх).

Як відомо, Рівненська область є однією з 8-ми областей України, де реалізовується проект з реформування системи охорони здоров’я за кошти Світового банку. На нашу область витратять понад 25 мільйонів доларів.

Місяць тому в рамках цього ж субпроекту стартував тендер на закупівлю «швидких», а також, на реконстуркцію 29-ти об’єктів медичної системи нашої області.

Нагадаємо, нещодавно у Рівному зчинився скандал через багатотисячні зарплати консультантів цього проекту. Через що останні провели докладний звіт.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса