Коментарі Новини

У Рівному планують закупити нові тролейбуси

Рівним нині курсують ось такі старі тролейбуси (фото “ОГО”)

Рівненські тролейбуси – нині найстаріші в Україні. І, як розповів начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк, взимку пасажири нерідко скаржаться, що у мороз, снігопад  у тролейбусах міста холодно їздити, у них замерзає скло на вікнах, не відчиняються нормально двері. Єдиним громадським транспортом міста, який не мав таких проблем, був придбаний торік дуобус. Адже у ньому є аж чотири опалювальних прилади, пише Радіо Трек.

Втім, вже цього року місту куплять шість нових тролейбусів, у яких буде комфортно їздити як влітку, так і взимку. 22 серпня відбулося розкриття пропозицій, які подали постачальники «рогатих» на тендер, що проводить підприємство «Рівнеелектроавтотранс». У тендері бере участь п’ять пропозицій.

Про переваги нових тролейбусів розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Найперше, це вони низькопідлогові. Друге, вони зможуть обслуговувати людей з обмеженими фізичними можливостями. Третє, тролейбуси останніх років випуску мають пристойні можливості як щодо дотримання температурних режимів у зимовий період, так і в літній щодо кондиціювання. Зараз йде перевірка документації, поданої на конкурс. Вірю, що тендер визнають таким, що відбувся. І впродовж вересня мають бути заключені угоди. А до 1 грудня – поставлені ці 6 тролейбусів.

Віталій Миронюк каже, що нові тролейбуси не зроблять переворот або революцію у транспортній галузі, але має відбутись суттєве покращення. Крім них, щоб оновити парк тролейбусів Рівного, хочуть придбати дев’ять   тролейбусів, які були у використанні. Це  моделі ТR-14 «Шкоди», які, пояснює Віталій Миронюк, сучасніші за моделі 9-ТR, що досі курсують вулицями Рівного, і які вже не тільки Європа, а й Україна майже не використовує.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса