Коментарі Новини

У школах Рівного пролунав останній двінок

В українських школах сьогодні відсвяткували Останній дзвоник. Як прощалися з навчанням учні Рівненської української гімназії, що на вулиці 24 Серпня і де навчаються діти багатьох відомих рівнян, дивіться у нашому фоторепортажі, пише “РВ“.

Кожен заклад намагався запросити на урочистості когось зі знаменитих людей. Школярів Рівненської української гімназії вітала донька архітектора Георгія Косміаді Надія, яка нещодавно відкрила у Рівному арт-майстерню у пам’ять про свого батька.

У Рівненській українській гімназії немає початкових класів. Навчатися там розпочинають з 5 класу.

Директорка гімназії зазначила нині, що кожен восьмий учень у закладі — відмінник.

Сьогодні в Рівному та загалом в Україні в загальноосвітніх школах відзначають свято останнього дзвоника. Вже традиційно, дрес-кодом такого заходу є вишиванка, пише “ЧаРівне“.

О 8:45 учні СЗШ №28 вже вишикувались на урочисту лінійку.

Основна увага як вчителів, так і батьків прикута до одинадцятикласників, адже цей рік у школі для них був останній. Зокрема, в загальноосвітній школі №25 цьогоріч випускається лише 1 клас – 31 учень.

О 9:00 батьки випускників уже були готові розпочинати святкування.

Після виконання Гімну України та Гімну школи, випускників, традиційно, привітали директор школи та батьки. У святковій програмі також взяли участь талановиті учні навчального закладу.

На завершення, одинадцятикласники випустили повітряні кульки, як символ прощання зі шкільним життям.

Нагадаємо, що декілька днів тому, близько 9 тисяч абітурієнтів Рівненщини складали ЗНО з української мови та літератури.

Я здаю 4 ЗНО: біологія, математика та історія України. Українську мову та літературу вже склав, очікую результатів, але поки думаю, що вони будуть хорошими. Зі вступом ще не визначився, маю ще місяць на роздуми,” – поділився випускник СЗШ №25 Андрій Ковальчук.

До слова, випускний вечір цьогоріч відбудеться 24 червня.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса