Коментарі

Хомка упіймали на брехні

Рівненський експерт у сфері житлово-комунального господарства Сергій Пінчук нагадав, що Володимир Хомко не дотримав свого слова. У березні цього року міський голова пообіцяв, що наступний опалювальний сезон Рівне зустріне зі 100% обліку тепла. І більше того пафосно завірив: “ми обганяємо на десятиріччя всю Україну…” Як кажуть: за язика ніхто не тягнув, пише “Все“.

Виявилося, що міський голова не виконав обіцяного.

– Не склалося. На початок опалювального сезону у Рівному, за даними того ж Рівнетеплоенерго, лічильниками не були обладнані 217 будинків. Остання цифра, яку я зустрічав станом на початок грудня 2016 р., – 93%, – написав Пінчук на своїй фесбук-сторінці.

Також громадський активіст навів для порівняння цифри з інших міст. Зокрема, Хмельницький може похвалитися цифрою у 100%

– А тим часом у сусідньому Хмельницькому, без голосних заяв та обіцянок усіх обігнати, у 100 % багатоквартирних будинків лічильники було встановлено ще до початку опалювального сезону. І тариф у них чи не найнижчий в Україні – 1222 грн./Гкал. або 27,93 м.кв. (у Рівному – 1457 грн/Гкал. та 34,78 грн./м.кв.),повідомив Пінчук.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса