Новини

Хто буде «вивчати» бурштинові ділянки на Рівненщині

Підприємства, яким свого часу Рівненська обласна рада відмовила у погодженні надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину, позиваються до Держслужби геології та надр України з метою отримання дозволів на користування бурштиноносними ділянками надр на Рівненщині.

Про це інформує прес-служба Рівнеоблради, пише “4Влада“.

Сьогодні, 25 жовтня в Рівненському окружному адміністративному суді (м.Рівне, вул.16 Липня, 87) розпочинається розгляд судових справ.

Перелік судових засідань:

25.10.2016 (13:30 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/858/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Георесерчінг» до Державної служби геології та надр України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Рівненська обласна рада про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

25.10.2016 (14:00 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/856/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка Рівненщини» до Державної служби геології та надр України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Рівненська обласна рада про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

25.10.2016 (16:45 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/859/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Амбер Майнінг Компані» до Державної служби геології та надр України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Державна служба України з питань праці та Рівненська обласна рада про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

25.10.2016 (17:00 год.) – Рівненський окружний адміністративний суд, справа №817/895/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестнерудпром» до Державної служби геології та надр України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Державна служба України з питань праці та Рівненська обласна рада про визнання бездіяльності Державної служби геології та надр України протиправною, зобов’язання вчинення певних дій.

Нагадаємо, у березні в обласну раду надійшли пакети документів шести фірм, які хотіли отримати спецдозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промисловий видобуток бурштину у північних районах Рівненщини. П`ять із них є пов`язаними між собою. Тоді Рівнеоблрада відмовила усім. Тепер п`ятірка хоче отримати дозволи вдруге.

Фірми мають однакових власників. Зокрема, у них фігурують київські бізнесмени Володимир Ніколаєв та Андрій Чуба, а також колишні помічники нардепів від «Нашої України» Віктора Ющенка Юрій та Андрій Колесніченки. У більшості директором виступає пан Ніколаєв, чотири підприємства засновані були 1 березня цього року.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса