Новини

Хто буде отримуватиме субсидію у новому опалювальному сезоні

Про це Радіо Трек розповіла начальник управління соцзахисту міськвиконкому Віра Мельник.

75% рівненських родин отримуватимуть субсидії в новому опалювальному сезоні – прогнозує начальник міського управління соцзахисту.

14_cd0a0

Віра Мельник (фото OGO)

За її словами, торік отримувачів субсидій в опалювальний сезон у Рівному було 50% від усіх домогосподарств. А їх у обласному центрі 82 тисячі.

Торік була 41 тисяча отримувачів. Зараз цим самим людям робимо перерахунки. Вони вже не звертаються, це непотрібно. Але звертаються нові родини. Чотири тисячі нових домогосподарств звернулися вже від початку жовтня. Прогнозуємо, що отримають за жовтень за опалення квитанції і звертатимуться ще більше рівнян. Гадаю, що призначимо субсидії не менше як 55 тисячам родин.

За словами Віри Мельник, повідомлення про призначення субсидії рівняни почнуть отримувати у листопаді, разом з рахунками за комунальні послуги і, зокрема, за опалення.

Також, за словами чиновниці, на сьогодні неможливо передбачити середній розмір субсидій у Рівному. Втім, у минулому опалювальному сезоні в середньому одне рівненське домогосподарство отримувало 1200 гривень у вигляді субсидій.

Між тим, найбільша субсидія у Рівному минулоріч становила понад 11 тисяч гривень. Її отримувала родина з трьома дітьми, що мешкає у приватному будинку.

 

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса