Коментарі

Хто дозволив розпочати «благоустрій території» у міському парку?

Звістка про те, що у Рівному незабаром відкриють велопарк, облетіла місто ще кілька тижнів тому, пише “Голосно“.  За словами ініціаторів, попри те, що особисто вони не вміють виконувати трюки на велосипедах, вирішили зробити добру справу для містян. Придумали унікальний спортивний об’єкт, на якому можна робити найрізноманітніші трюки, розчистили навколишню територію, почали збір коштів на реалізацію задуманого. І вже заходилися малювати далекоглядні плани про розширення об’єкту. Але досі лишається незрозумілим, як ініціативній групі осіб вдалося розпочати будівництво нехай і не капітальної споруди у міському гідропарку. Не знає цього навіть очільник міста.

jnwxeixy3p0

– Уже розпочався завершальний етап робіт – роз’яснює нам один із ініціаторів проекту Микола Желєзний, спостерігаючи, як робітники заливають бетоном «чашу» бля виконання трюків. – Робота тривала впродовж місяця. Уже в процесі будівництва з’ясували, що звичайний асфальт не придатний для катання та виконання трюків, тому площу об’єкта доведеться трохи розширити на сто квадратних метрів. Взагалі задум зробити щось подібне був давно, але за попередніми ескізами мав дещо інший вигляд. Корективи вносили, коли збиралися на спільну нараду з місцевими спортсменами. Власне, на таких зборах і виникла ідея зробити чашу, аналогів якій в Україні взагалі немає. А оскільки ми перші, хто робить щось подібне, то і давалася нам ця «чаша» не так просто і легко, як хотілося б. Але результат є, і ми будемо продовжувати, оскільки цей парк потрібно розвивати. Маємо бажання тут також зробити майданчик для стрітболу, дитячий майданчик, майданчик для міні-футболу. Але це тільки в планах.

Ініціатори кажуть, що повної вартості проекту не знають, оскільки ще не рахували. Та за попередніми підрахунками вартість цього спортивного об’єкту сягне до 200 тисяч гривень. Запевняють, що всі деталі щодо догляду та прибирання цього велопарку з міським головою вже обговорили. Споруду нібито мають взяти на баланс міської ради і обслуговувати її буде «Зеленбуд».

– Якщо парк буде розвиватися і тут будуть споруди, які ми хотіли б бачити, то однозначно тут потрібно і якесь кафе збудувати, – наостанок додає Микола Желєзний.

Пояснити, хто дозволив розпочати «благоустрій території» у міському парку, активіст не зміг. Хоча запевнив, усі погоджувальні листи від міської ради у них є. Не знайшлося слів роз’яснень і у міського голови. Мовляв, усі питання – до ДАБІ. І чому саме цій ініціативній групі дозволили будівництво – йому теж не відомо.

– Ініціатива хороша, тож ми вирішили її підтримати. Але я вас запевняю, що ніяких кафе на тій території не буде, – резюмував міський голова.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса