Новини Статті

Хто з Рівненських депутатів побував у Давосі та поснідав у Пінчука

Економічний форум у швейцарському Давосі, це одна з найважливіших подій у площині геополітики та глобальної економіки. Туди з’їжджаються президенти, політики, бізнесмени світового масштабу. Цьогоріч на у Давосі засвітився й один з нардепів, які представляють Рівненщину у парламенті.

Як стало сайту «ВСЕ» з поінформованих джерел, у Давосі побував народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок. Окрім інших подій і зустрічей, колишнього мера Сарн, а нині нардепа, бачили й на українському сніданку, який традиційно проводить на економічному форумі Віктор Пінчук.

Зазвичай цю подію масово відвідували українські політики. Однак цього року, після деяких висловлювань Пінчука, багато хто з українських політиків вирішив проігнорувати цей захід. Щоправда не всі. Бачили тут київського міського голову Віталія Кличка та делегацію з п’яти народних депутатів України.

Окрім Сергія Євтушка «Батьківщину» на «сніданку» представляли Іван Крулько та Олексій Рябчин. Були тут й нардепи від інших партій. Як то нардепи від БПП «Солідарність» Сергій Лещенко і Дмитро Білоцерковець та Наталія Кацер-Бучковська з Народного фронту.

На українському сніданку було чимало цікавих і сильних світових політичних фігур. Судячи з фото, яке потрапило в розпорядження сайту «ВСЕ» був на сніданку і зустрічався з українськими парламентарями екс-прем’єр Великобританії Девід Камерон. Як пишуть світові ЗМІ, на сьогодні він має всі шанси стати генсеком НАТО. Нажаль нам не відомо про що говорили українські політики зі своїми колегами з інших країн. Оскільки більшість розмов відбувалась за зачиненими дверима. Можливо саме тому, про візит Сергія Євтушка до Давоса немає жодного повідомлення на його сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”. Хоча зазвичай пан Сергій повідомляє про цікаві події у своєму політичному житті.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса