Коментарі Новини

Хто керуватиме обласною юстицією?

В Рівненському обласному теруправлінні юстиції склалася незрозуміла ситуація – коли керівників може бути двоє. А все через рішення судів, які поновили на посаді колишнього начальника управління Степана Данилюка, пише “ЧаРівне“.

Як повідомила також звільнена начальниця виконавчої служби Марина Лук’янова, рішенням Житомирського апеляційного суду Степана Данилюка, якого звільнили наказом міністра Петренка від 16 квітня 2015 року, поновлено на посаді начальника Головного теруправління юстиції у Рівненській області – вже не вперше, бо перед цим вже було рішення іншого суду. Весь цей час колишній начальник намагається повернутися на посаду.

Ми звернулися до нинішньої начальниці обласного теруправління Іванни Смачило стосовно її подальших дій. На що вона відповіла, що Степану Данилюку були запропоновані вакантні посади, але він не погодився. Крім того, зазначає пані Іванна, країні необхідна судова реформа:

– Як переконана і я особисто, і переважна більшість українського суспільства – судова реформа на сьогодні є найбільш необхідною нашій країні. Вона розпочалася і вона невідворотна. Всі, хто хоче сьогодні повернутися на свої колишні посади, не налаштовані працювати чесно. Бо вони не вміють працювати чесно. Як і ті деякі судді, які свої останні дні у системі використовують для своєї вигоди. А я просто роблю свою роботу. Та дуже сподіваюся, що судова реформа, яка уже розпочалася, завершиться успішно для нашої країни. А Данилюка поновили на посаді, яка скорочена. Відповідно він повідомлений про це, і за нормами трудового законодавства йому запропоновані вакантні посади в управлінні. Однак станом на сьогодні перевестись на жодну із запропонованих посад він не погодився.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса