Новини

Чим багаті народні депутати Рівненщини

Про е-декларації всі пообурювались та забули. Вистачило тижня, щоб українці випустили пар щодо статків українських чиновників і політиків. Вже й ніхто не згадує про мільйони готівки, мільйони на рахунках та цілі автопарки авто, які належать депутатам та їхнім родинам. Всі засоби масової інформації написали і забули, але я вирішив розтягнути «задоволення».

Сайт «ВСЕ» вже писав про гроші та автомобілі, які є у власності родин народних депутатів, які представляють Рівненщину в українському парламенті. Тепер же, пропоную вашій увазі перелік інших матеріальних благ, які задекларували рівненські нардепи.

lozovyi_12

Андрій ЛОЗОВИЙ

Наймолодший, з поміж тих хто представляє Рівненщину у Верховній раді – радикал Андрій Лозовий. За свої два з половиною десятиліття прожитих у цьому світі Лозовий не працював у держслужбі чи великих компаніях та не мав власного бізнесу. Навчання та політика – ось два основні заняття, які можемо знайти в офіційній біографії пана Андрія. Однак за матеріальними благами, другий після Ляшка, радикал України зовсім не пасе задніх. Все нормально в Лозового з наявним капіталом (кого цікавить, почитайте попередні матеріали на сайті «ВСЕ»). І судячи з декларації, не аби яка тяга до прекрасного, антикварних речей та швейцарських годинників.

Щодо годинників, то тут і в наступних наших героїв, вказана ціна найдешевшої пропозиції, яку нам вдалося знайти в Інтернеті. Нажаль в деклараціях не вказана точна модель годинників. А ціна в залежності від моделі коливається від сотні тисяч гривень, до кількох мільйонів.

Картини

“Баба з коровою”, Наталія Корф-Іванюк, 2013

“Літнім вечором”, Леонід Заборовський, 2008

“Гаряча земля”, Антоа Гудзикевич, 2014

“Кульбаби”, Андрій Аксютин, 2014

“Голуби”, Матвій Вайсберг, 2011

“Танці”, Леонід Бернат, 1999

“Висока нота”, Марк Гресь, 2012

Ікони

Пожиттєвий портрет Святого Іоана Кронштадтського з оригінальним підписом Святого, 1893

“Благовіщення”, XVI сторіччя

Святого Миколи Мир-Лікійського, XVII століття

Хрест-енколпіон із Святими мощами, XIII сторіччя

Ще 72 ікони, написаних майстрами України, Єрусалиму та Священної Гори Афон

Годинники

Ullyse Nardin (Швейцарія) – від 230 тисяч гривень

Perrelet (Швейцарія) – від 100 тисяч гривень

Romain Jerome (Швейцарія) – від 300 тисяч гривень

Zenith (Швейцарія) – від 100 тисяч гривень

Вино

186 пляшок виробництва України, Франції, Італії, Ізраїлю, Іспанії, США, Португалії, Чилі, Греції, Нової Зеландії, Австралії, Аргентини. Хорватії, Німеччинни, Австрії, Угорщини, Чехії, Словаччини.

Антикваріат

Робочий стіл, XIX сторіччя (Англія)

Робоче крісло, XIX сторіччя (Англія)

Гостьове крісло, XIX сторіччя (Англія)

Стіл, XIX сторіччя (Англія)

Комод, XIX сторіччя (Голландія)

Шафа, XIX сторіччя (Голландія)

32 одиниці холодної зброї ХІХ-ХХ століть

Якщо раптом припече й доведеться продавати цей весь скарб, то можна не бідно прожити кілька років. А декому вистачило б й на все життя. Чи скажімо відремонтувати кілька сільських шкіл.

yanitckiy

Василь ЯНІЦЬКИЙ

У минулих матеріалах про статки нардепів, наголошував на тому, що у пана Василя з дружиною дуже багато нерухомості. Не бідують Яніцькі й щодо наявного капіталу, як у готівковому так і в безготівковому вигляді. А от в плані інших матеріальних цінностей, якось не дуже…

Годинники

Jaeger-LeCoultre (Швейцарія) – від 200 тисяч гривень

Officine Panerai Luminor (Швейцарія) – від 170 тисяч гривень

Зброя

Blaser Jagdwaffen GmbH (Німеччина)

blaiser

Книги

1000 штук

Картини

14 штук

Одяг

Шуба з натурального хутра

Ювелірні прикраси

Золота каблучка з дорогоцінним камінням

Золоті сережки з дорогоцінним камінням

Хоча й тут вистачило б, на приведення до ладу кількох ФАПів чи ремонту енної кількості кілометрів сільських поліських доріг.

osuhovskiy_0

Олег ОСУХОВСЬКИЙ

Свободівець Осуховський скромніший за своїх колег по парламенту, як у площині грошей та авто, так і в напрямку картин-годинників-антикваріату. Але зате присутня оригінальність.

Так, наприклад, частину заощаджень Осуховський тримає в англійських фунтах стерлінгах, у той час, як більшість у доларах та євро. Так і тут: коли інші мають годинники швейцарські, у пана Олега він камінний та ще й з підсвічниками. Не уявляю як його носити на руці.

По-перше – важкий, по-друге – підсвічники постійно чіпляються на рукава піджака. Зате є свій плюс, якщо запалити у підсвічниках свічки, то можна не носити з собою запальничку. Хоч, здається пан Олег не палить.

Годинники

Годинник камінний з двома підсвічниками

Картини

Картина ХVIII століття

Зброя

Колекційна зброя початку ХХ століття

sydorchuk_korchik_dehtiarchuk

БІДУЮТЬ!

Уявляєте – і це все! Решта народних депутатів і їхні рідні нічого не мають за душею. От у дружини Василя Яніцького є принаймні пара золотих прикрас і шуба.

А дружини Олександра Дехтярчука, Сергія Євтушка, Юрія Вознюка, Вадима Сидорчука та Віталія Корчика доводиться ходити вулицями і в гості в пуховиках. Ніякої тобі шубки. Не кажучи вже про ювелірні прикраси, яких у деклараціях згаданих нардепів – НЕМАЄ.

Можна лише поспівчувати жінкам, яким доводиться носити дешеву біжутерію, чи навіть позичати у подруг, аби пристойно виглядати десь у гостях чи на прийомі. Навряд чи на це сподівались жінки, виходячи заміж і мріючи що їх обранець досягне висот у політиці. Висот досягли, а пальчики і вушка залишились ні з чим. Лише машини і готівка, але ж миліше жіночому серцю хвастатись перед подругами кульчиками, каблучками та шубками.

evtushok_2

Нардепу від Народного фронту Юрію Вознюку, судячи з фото у соціальній мережі «Фейсбук» довелось позичити рушницю, щоб поїхати на полювання і сфотографувати з нею сина. Так само «стріляють» зброю у своїх колег, щоб полювати й інші, вищезгадані нардепи. Бо як мені відомо, майже всі вони, окрім хіба що Вадима Сидорчука, на полювання їздять. Та не маю інформації щодо мисливських уподобань Віталія Корчика.

14322223_1100290733387151_2196752690085763380_n

Хоча, можливо наші обранці мають це все. І дружини їхні не бідують. А просто наші народні депутати не вказали це все у деклараціях. Але ж мабуть цього не може бути. Вони ж нам не брешуть і щодня і щоночі думають лише про благо України та добробут кожного свого виборця.

P.S. Інформація та фото взяті з відкритих джерел у мережі Інтернет.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса