Коментарі Новини

Чи зійде з рук п`яне водіння рівненському підполковнику

Нібито через неправильно складений протокол ображеному і звільненому підполковнику Олегу Поліщуку може зійти з рук п`яне водіння 

Суд повернув на допрацювання протокол про вчинення адміністративного порушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння), який склали рівненські патрульні на звільненого підполковника поліції охорони, екс-ДАІшника і сина священника Олега Поліщука, пише “Четверта Влада“.

Сьогодні у Рівненському міському суді відбулось підготовче засідання щодо розгляду матеріалів протоколу про вчинення адміністративного правопорушення Олегом Поліщуком. У судді Мар`яна Головчака було багато запитань до інспектора патрульної поліції Віктора Черниша, який складав протокол.

У результаті суддя постановив, що протокол підлягає допрацюванню, адже складений з порушеннями Кодексу України про адмінправопорушення.

IMG_3492

Мар`ян Головчак сьогодні готовий приймати журналістів. А суд, навідміну від попередньої спроби роозгляду, повідомив про засідання на стенді

Нагадаємо, 27 червня, вночі у Рівному патрульні склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння на працівника поліції Олега Поліщука (ст.130 КУпАП).

Авто «VOLKSWAGEN Caddy», яким керував тоді ще поліцейський, патрульні зупинили через порушення правил дорожнього руху. Як виявилось, водій був у стані сп’яніння. Прилад «Drager» показав, що в крові водія – 0,96 проміле при допустимій нормі 0,2 проміле. Оскільки він не погодився з результатами освідування, здійсненого при двох свідках – патрульні повезли його у медзаклад, для проведення додатковї експертизи, яка показала ще бульше – 0,98 проміле.

Крім того, патрульні розповіли, що Поліщук намагався всілякими хитрощами уникнути медичного освідування, поводив себе нетактовно. Ймовірно така поведінка могла стати причиною порушень при складанні протоколу.

Начальник ГУНП у Рівненській області Сергія Князєв звільнив підлеглого.

IMG_3485

Сьогодні Олег Поліщук ухилявся від  об`єктивів фотоапаратів журналістів…

IMG_3478

…але водночас сам фотографував присутніх

11111(3)

Олег Поліщук крутився, відвертався, коли до нього підходив оператор

Як відомо, протокол про адмінпорушення складається у двох екземплярах і під розписку пред`являється особі, яка притягається до адмінвідповідальності. Однак тієї ночі цього не відбулось.

– В адміністративних матеріалах відсутня розписка про вручення Олегу Поліщуку копії протоколу. Окрім того вбачається, що при складанні протоколу про адміністративне правопоршення мають зазначатись, зокрема, документ, що повідчує особу, серія і номер паспорта, дата видачі і ким видано. Або інші документи про особу, яка вчинила порушення. Даних вимог інспектором поліції, при складанні протоколу, не виконано, – постановив суддя.

За словами Мар`яна Головчака, у протоколі стоїть неправильний рік надорження Поліщука. Також до матеріалів про адмінправопорушення інспектор долучив рапорти поліцейських. У них сказано, що при освідуванні Поліщука були присутні двоє свідків.

– Однак інспектор «з невідомих причин» про свідків у протоколі не згадує і не долучає їх пояснення, – каже суддя.

Інспектор Віктор Черниш розповів, що не зміг внести точні дані водійського посвідчення до протоколу, адже Олег Поліщук відмовився повторно показати документ. Про свідків у протоколі теж не згадано і цьому є пояснення.

IMG_3468

Інспектора Віктора Черниша, звинуватили в неотриманні недосконалої бюрократичної процедури фіксування правопорушення, але він заперечив це своїми аргументами

– Свідки є, але вони не вносились, бо Поліщук не погодився з результатами освідування, – каже пан Черниш.

За словами інспектора, він вручав протокол Поліщуку. Підполковник поставив підпис і все це зафіксовано на відео.

IMG_3494

суд прийшли усі поліцейські, які були при затриманні

Однак патрульні лише сьогодні принесли з собою відеодокази, на яких зафіксовані усі події затримання. Раніше, каже інспектор, зробити цього не могли з об`єктивних причин, адже відеозаписи перебувають не в них.

Нагадаємо, що екс-поліцейський і екс-даішник Олег Поліщук минулого тижня не хотів спілкуватися з журналістами на суді, коли мали розглядати матеріали, складеного на нього адмінпротоколу. Тоді суд перенесли, бо не чекали журналістів.

Але через Фейсбук  він вирішив поспілкуватися з головним редактором «Четвертої влади» Володимиром Торбічем. Встиг обізвати кілька разів і пообіцяв що збиратиме якісь докази проти нього.

 

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса