Новини

Школяр з Рівненщини став найкращий на міжнародній арені

Учень 11-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи № 6 Максим Кіпранишин виборов бронзову медаль на змаганнях 10-ої ювілейної Міжнародної учнівської олімпіади з географії (IESO 2016), який відбувався з 20 по 27 серпня у Японії у префектурі Міе, пише “Чарівне“.

2(1)

Окрім бронзової нагороди, Максим посів також друге місце у змаганні за найкращу презентацію дослідницького проекту. А готувала учня до цих Міжнародних змагань його вчитель Тетяна Семенюк.

Нагадаємо, на міжнародну олімпіаду від України поїхали всього четверо найкращих географів-старшокласників: Тетяна Торчило з Нововолинська (Волинська область), Олександра Білобровка з Тернополя, Костянтин Варварика з Житомира та Максим Кіпранишин із Здолбуніва (Рівненська область).

Загалом у Міжнародній учнівській олімпіаді з географії взяли участь команди з 26 країн: Австралії, Австрії, Бангладешу, Бразилії, Індії, Індонезії, Італії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Португалії, Росії, Румунії, США, Таїланду, Франції, України, Чехії, Японії та інших.

Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з галузей знань про географічну оболонку Землі: геосферу, гідросферу, атмосферу та астрономії. Особливістю олімпіади став конкурс дослідницьких проектів, що проводився між інтернаціональними групами учнів з метою оцінки вміння працювати у складі міжнародних дослідницьких груп.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса