Статті

Які статки має новий прокурор Рівненщини

Новий прокурор Рівненщини Олег Соболь після того, як його представив Юрій Луценко, вже встиг провести перший прийом громадян. Фігура для Рівненщини – нова та незнайома. В принципі, як і обіцяв генпрокурор, пише “ЧаРівне“.

Народився Олег Соболь у Львові, 9 квітня 1972 року. Закінчив Львівський державний університет імені І. Франка. Працював помічником прокурора Франківського району Львова, з 96-го по 99-ий був першим заступником прокурора Івано-Франківська.

IMG_0836

Потім повернувся на Львівщину. Протягом трьох років був прокурором міста Дрогобич. Опісля працював Дрогобицьким міжрайонним прокурором, займав посади першого заступника прокурора Львова та Стрийського міжрайонного прокурора. Протягом чотирьох місяців був прокурором Львова, а потім заступником прокурора Львівської області.

sob(1)

На що живе прокурор?

Статки у Олега Соболя, на перший погляд, куди менші, ніж, наприклад, у затриманого заступника облпрокурора Андрія Боровика. Проте новий очільник прокуратури Рівненщини не обділений матеріальними надбаннями. Хіба що у декларації вказав лишень одну автіку – «ВАЗІвку», 1977 року випуску. Доходи Олега Соболя зростають кожного року: у деклараціях за попередні роки – більше 200 тисяч гривень, а минулого року позначка перевищила у 340 тисяч гривень.

Як пише «Прокурорська правда», за час роботи на посаді заступника прокурора Львівської області у розпорядженні Соболя була «Toyota Camry» 2006 р.в. (держномер: ВС0003ВА). А на членів сім’ї прокурора записана ще Audi A6 1996, р. в.

__05_sobol_02_06_16

У банках в прокурора знаходиться 32 тисячі гривень. Серед нерухомого майна Олег Соболь задекларував будинок площею 91 кв. м. та квартиру площею 72 кв. м., а також земельну ділянку 650 кв. м. До речі, в декларації за 2014 рік вказувалася ще одна квартира у власності сім’ї, площею 16, 46 кв.м. У витязі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно видно, що Олег Миколайович Соболь є власником будинку у Винниках на вул. Івана Франка, 65.

Загальна площа – 91, 4 кв.м., житлова площа – 45, 5 кв.м. Вартість майна – майже 200 тисяч гривень.

Житловий будинок складається з чотирьох житлових кімнат та кухні. Дата прийняття рішення про державну реєстрацію – 11.05.2011.

sobol 5

bud

Водночас неприємну славу Олег Соболь здобув під час Євромайдану, коли займав посаду Стрийського міжрайонного прокурора. За словами активістів, він вимагавдемонтажу прапору ЄС, а також брав участь у покаранні голови Стрийської райради Романа Козака, який закликав до скидання Януковича та заборони Партії регіонів та Компартії. Однак, Соболь зізнається, що вказівок не давав, це, мовляв, були акти реагування прокуратури у формі подання.

sobol

-Моя сім`я в основному проживала зі мною у Львові, але коли був призначений у Дрогобич, то переселилися жити туди. Там народилося ще двоє дітей. І тепер я проживаю у Львові, дочка зі мною, оскільки навчається у львівському університеті, а дружина з молодшими синами, бо один в садочок ходить, а інший – в школу, – ще в Дрогобичі. І приїжджаємо як студенти на вихідні один до одного. В декларації є майно описано те, що є. В Дрогобичі квартира в оренді, в місті Львові – будинок по спадковості, де я народився, в смт. Винники. Дружина наразі у декретній відпустці, – розповів Олег Соболь на своєму представленні.

Денис ГРИЩУК

 

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса