Новини

Як будуть вітати чемпіонку очільники Рівненщини

Легкоатлетка з Рівного та співзасновниця Рівненського клубу бігу Rivne Running Club Наталія Прищепа сенсаційно перемогла на Чемпіонаті Європи з бігу на дистанції 800 м серед жінок, що проходив в Амстердамі, пише “Чарівне“.

У півфіналі Наталія показала один із кращих результатів. Під кінець фінального забігу рівнянка вирвалася на першу позицію і продемонструвала свій фірмовий спринтерський фініш, залишивши позаду усіх своїх конкуренток.

Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, рівненські високопосадовці теж хочуть долучитися до привітань чемпіонки. Мер Рівного Володимир Хомко сказав, що нічого особливого не готує, але хоче особисто зустрітися з Наталею.

«Я вже своїм доручив – побачите. У нас стандартне привітання, в тому числі й матеріальне. Зустрінусь», – додав він.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко розпорядився виписати грант у 25 тисяч гривень. Окрім цього чиновники думають, як вирішити проблему чемпіонки з житлом.

Заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський зазначив, що вітати будуть точно, але як, поки що не знають. Як відомо, наразі в обласних депутатів інші клопоти – стосовно крісла голови облради.

«Вітати будемо точно. Запросимо на сесію, щоб було урочисто. Але скільки коштів виділити – визначить бюджетна комісія», – запевнив «свободівець».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса