Статті

Як працюють депутатів-мажоритарників з Рівненщини

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала законотворчу активність депутатів-мажоритарників з Рівненської області, яку вони здійснювали в травні-червні 2016 року. Враховували підготовлені депутатами законопроекти, проекти постанов та депутатські запити, пише “Четверта влада”.

На основі аналізу активісти ОПОРИ створили інфографіку.

Результати аналізу засвідчили, що у період травня-червня народні депутати-мажоритарними з Рівненщини підготували 29 законодавчих ініціатив, у тому числі 23 законопроекти та 6 проектів Постанов. Найбільшу активність продемонстрували Олександр Дехтярчук, який зареєстрував 11 законодавчих ініціатив та Сергій Євтушок – 8. Олег Осуховський зареєстрував 6 законодавчих ініціатив, Василь Яніцький – 3, Юрій Вознюк – 1. Всі законодавчі ініціативи були підготовлені у співавторстві з іншими народними депутатами.

Крім того, народні обранці підготували 29 депутатських запитів.

1230_20151119_3546 (1)

Нардепи Олег Осуховський та Андрій Лозовий

Народний депутат Олег Осуховський у співавторстві з іншими депутатами у травні-червні підготував 2 проекти Постанов Верховної Ради. Зокрема, Олег Осуховський став співавтором проекту Постанови №4700 від 19.05.2016 про присвоєння імені Івана Мазепи міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Крім того, Олег Осуховський спільно з іншими депутатами підготував 4 законопроекти. Він став співавтором проекту закону «Про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором» та проекту закону «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» (щодо посилення захисту прав учасників бойових дій та антитерористичної операції, членів сімей Героїв Небесної Сотні при розгляді звернень громадян) метою якого є посилення рівня захисту права та підвищення уваги держави до учасників бойових дій, зокрема осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, членів сімей загиблих під час її проведення, а також членів сімей Героїв Небесної Сотні, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

Загалом у травні-червні Олег Осуховський підготував 4 законопроекти, 2 проекти Постанов (всі у співавторстві) та 7 депутатських запитів.

Юрій Вознюк

1364388467-random9177-27_03_13

Нардеп Юрій Возюк

Впродовж двох місяців, травня та червня, Юрій Вознюк підготував 1 законопроект (у співавторстві). Це проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що має на меті приведення норм Закону у відповідність із законодавством Європейського Союзу.

Олександр Дехтярчук

Дехтярчук Олександр

Олександр Дехтярчук. Фото: dehtyarchuk.in.ua

Парламентар у співавторстві з іншими депутатами у травні-червні підготував 4 проекти Постанов Верховної Ради. Зокрема, Олександр Дехтярчук став співавтором Проекту Постанови «Про відхилення проекту Закону України про внесення змін до статті 8 Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» щодо приведення положення про призначення місцевих виборів у відповідність з чинним законодавством» та Проекту Постанови «Про перейменування деяких населених пунктів» у відповідності до ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Також, Олександр Дехтярчук підготував 7 законопроектів (усі у співавторстві). Зокрема, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)», проекту Закону Проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов`язковості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів)», метою якого є посилення контролю за якістю продуктів харчування, якими харчуються діти у школах, та законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мисливського господарства та полювання», що має на меті удосконалення відносин у сфері мисливського господарства та полювання й законів у відповідність до законодавства ЄС щодо охорони диких тварин та середовища їх перебування.

Загалом у травні-червні Олександр Дехтярчук підготував 7 законопроектів, 4 проекти Постанов (всі у співавторстві) та 6 депутатських запитів.

Василь Яніцький

photo_2015-07-23_11-59-24 (1)

Нардеп Василь Яніцький

Нардеп Василь Яніцький впродовж травня-червня став співавтором 3-х законопроектів. Зокрема, він, разом з іншими депутатами, підготував Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)», метою якого є більш чітке визначення статусу старости шляхом визначення просторових меж його діяльності, кола повноважень, підстав та порядку дострокового припинення повноважень, гарантій діяльності.

Також він став співавтором законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мисливського господарства та полювання», що має на меті удосконалення відносин у сфері мисливського господарства та полювання й законів у відповідність до законодавства ЄС щодо охорони диких тварин та середовища їх перебування.

Загалом у травні-червні Василь Яніцький підготував 3 законопроекти та 10 депутатських запитів.

Сергій Євтушок

20140924182859

Сергій Євтушок. Фото з особистої Фейсбук-сторінки

Народний депутат Сергій Євтушок у травні-червні став співавтором 8 законопроектів. Зокрема, це проект Закону «Про особливості оплати послуг банків та інших установ із приймання і перерахування коштів за житлово-комунальні послуги», який регулює правовідносини, пов’язані із оплатою послуг банків та інших установ, у тому числі, національного оператора поштового зв`язку/оператора поштового зв’язку незалежно від форм власності (далі – банків та інших установ) із приймання і перерахування коштів за житлово-комунальні послуги.

Також він став співавтором проекту Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зміни складу доходів місцевих бюджетів» та проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі громадських об`єднань у реалізації публічних завдань та наданні суспільних послуг», метою якого є розширення кола суб’єктів, які можуть залучатися органами місцевого самоврядування для участі в розвитку сіл, селищ, міст, районів, областей і наданні суспільних послуг.

Загалом у травні-червні Сергій Євтушок підготував 8 законопроектів та 3 депутатських запити.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса