Новини

Як пройшла сесія Рівнеради

Вчора  відбулася сьома сесія Рівнеради. Пройшла вона з протестом і з`ясовуваннями стосунків, пише “4Влада“.

Сьогоднішній день запам`ятається тим, що депутати, щоправда із суперечками, віддали 117 «зіркових» ділянок на Макарова-Пржевальського у власність. Питання довгий час не вирішували, адже на землю претендують відомі у Рівному правоохоронці, політики, бізнесмени, які отримали землю в обхід черги. Серед них і донька мера Рівного.

Дехто із депутатів запевняв, що у сьогоднішньому списку зі 117 землевласників немає родичів «відомих і впливових» чи їх самих.

dsc_2164

На сесії Рівнеради претенденти на «зіркові» ділянки у Рівному пікетували. Вони не вперше зверталися до ради з проханням надати землю у власність, але раніше було замало голосів депутатів

Народні обранці виділили 100 тисяч гривень на придбання велосипедів для рівненських патрульних.

1231

Виступав перед депутатами очільник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук. Поряд із ним прес-секретар патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко, яку сьогодні депутат Анатолій Чугуєвець назвав «дикторкою» за що його просили вибачатись, але він цього не зробив

Між депутатами сьогодні виникла суперечка: краще за ДАІшників працює патрульна поліція чи ні. Втім вона вщухла після того, як мер сказав, що нові поліцейські виконують роботу краще.

Очільник Рівненського обласного ДАБІ Ігор Мічуда вкотре прийшов на сесію піля того, як вийшов з лікарні. А потрапив він туди одразу після того, як його запідозрили у зловживанні владою або службовим становищем.

dsc_2139

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса