Коментарі Новини

Як святкували 1 вересня у Рівному

Сьогодні, у школах та ліцеях обласного центру відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року, пише “ЧаРівне“.

Поруч з керівництвом навчальних закладів, педагогічним складом, привітали дітей з нагоди Дня знань більше двох десятків офіцерів військових частин місцевого гарнізону. Такий захід проведено в рамках військово-патріотичного виховання молоді з ініціативи командування оперативного командування «Захід».

У Рівненському навчально-виховному комплексі “Колегіум” в урочистостях взяв участь представник управління оперативного командування «Захід» підполковник Сергій Денисенко, який виховує двох синів шкільного віку.

Під час спільного виконання гімну України, хлопці та дівчата рівнялися на військового. Приклавши руки до серця вони активно підспівували слова, які викликають у кожного патріота своєї країни гордість за країну та відданість своєму народові.

viisk 2(2)

Пізніше з учнями старших класів за участю старшого офіцера відбувся урок мужності, під час якого військовий розказав про виконання завдань в АТО та відповів на всі запитання молоді.

Як заначив директор Рівненського навчально-виховного комплексу “Колегіум” Петро Куделя, дітям дуже потрібні живі приклади героїзму та сумлінного служіння своїй Батьківщині. Дуже важливо, щоб школярі від очевидців дізнавалися про роль і місце військових з нашого міста у боротьбі проти російського окупанта.

Також він висловив сподівання, що надалі така співпраця тільки посилюватиметься, адже серед його підопічних майже півсотні дітей учасників антитерористичної операції. Про це повідомив офіцер прес-служби Міністерства оборони України у Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса