Коментарі Новини

Як у Рівному Автомайдан попереджав поліцію про «поправки Авакова»

Близько десяти осіб та кілька шин, погрози вогнем та візитами в Київ. Що хотіли та про що говорили активісти Автомайдану з тимчасовим керівником поліції Рівненщини – дивіться на відео «Четвертої влади».

14 листопада у Рівному місцевий осередок Автомайдан проводив акцію проти поправок до Закону «Про Національну поліцію», які анонсував очільник МВС Арсен Аваков. Поправки, які мають на меті, в тому числі, ввести принцип «підкоряйся – потім оскаржуй» активісти вважають неприпустими. Саме тому прийшли попередити місцеву поліцію та очільника міністерства:

– Якщо буде хоча б слово про те, що буде цей Законопроект хоча б на розгляді в Києві, тут не буде спокійно, – заявляє лідер місцевого Автомайдану Сергій Зейналов. – Ми вже так мирно не будемо ходити. Буде горіти, буде палати, і доведеться вам викликати сюди Нацгвардію. Не лише до нас, нам доведеться всім до вас завітати в гості.

Тимчасовий керівник облуправління поліції Олександр Панасюк вийшов поспілкуватися з активістами та пояснив, що його задовільняє як існуюча нормативна база, так і до змін він готовий:

– Ми виконавча влада, на сьогоднішній день, виконуємо Закони, які прийняті. Будь які Закони які будуть прийматися, звичайно, ми будемо виконувати. Будем старатися їх виконувати таким чином, щоби громадянам які живуть в нашій області, було комфортно і легко проживать в регіоні. От і всьо.

Детальніше про акцію дивіться на відео «Четвертої влади»:

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса