Новини

100-й ювілей відсвяткувала жителька Демидівського району

<P>15 листопада 2007 року 100-річчя відзначала жителька Демидівського району, уродженка с.Малеве, Мотрона Коханюк Мотрона.
<P>Вже кілька місяців бабуся проживає у м.Луцьк, де нею опікується племінниця Світлана Степанівна. Тому, аби привітати ювілярку та вручити їй вітальний лист від Президента України, представники влади району виїхали у сусідню область.
<P>У відповідь на привітання, з яким до іменинниці звернувся заступник голови райдержадміністрації Анатолій Бондаренко, Мотрона Улянівна подякувала за увагу та турботу приділену їй, а також побажала гарного здоров’я всім, хто не забув її у цей день.
<P>Приєдналась до привітань і заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Кондратюк, яка привезла ювілярці пакет солодощів та харчів.
<P>Своїх гостей літня, уже незряча бабуся зустріла у гарному настрої. За словами рідних, Мотрона Улянівна рідко скаржиться на здоров’я, таблеток не признає, а якщо щось і заболить, то лікується лише народними методами. У своїх сто жінка має гарний апетит, особливо їй до смаку сільська, натуральна їжа. Часто молиться, за все дякуючи Господу, повідомляє прес-служба ОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса