Новини

13,4 млн. грн. становить заборгованість із виплати заробітної платні на Рівненщині.

<P>Проблемою на Рівненщині є збільшення з початку року боргу з виплати заробітної платні. Про це повідомив голова РОДА Віктор Матчук на своїй першій зустрічі з журналістами. Станом на 7 липня 2006 року сума заборгованості з зарплатні становить 13,4 млн. грн., на початок року вона була лише 4,6 млн. грн.
<P>У загальні сумі боргу, 9 млн. грн. припадає на економічно активні підприємства, 4 – на підприємства-банкрути, 1,2 – на економічно неактивні підприємства, повідомив заступник голови РОДА Юрій Благодир. У районах області працюють спеціальні комісії для ліквідації заборгованості з зарплатні, однак часто до їх складу входять некваліфіковані члени, зауважив Юрій Благодир. Через це такі комісії працюють неефективно.
<P>Іншою проблемою в області є низький рівень середньої зарплатні працівників. За словами голови РОДА близько 13 тисяч чоловік отримують зарплатню, нижчу допустимого рівня. У Рівному на 11,2% підприємств люди отримують низьку заробітну платню.
<P>Заступник голови РОДА навів приклад приватного підприємця, у якого офіційно зафіксовані 124 працівники, які отримують щомісяця зарплатню у розмірі 32,8 грн. На думку Юрія Благодиря, якщо розібратися з такими проблемами, то це буде не лише величезний резерв для наповнення бюджету, а й допомога з соціального захисту працівників, яким, якщо не зміниться ситуація, на пенсії загрожує незахищеність.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса