Новини

15 членів Партії регіонів з Рівненщини можуть увійти до партійного списку на виборах до Верховної Ради України

<P> Рівненське обласне відділення Партії регіонів запропонувало 15 кандидатів від Рівненщини на входження до партійного списку на виборах до Верховної Ради України.
<P> Відповідне рішення ухвалила обласна партійна конференція ПР.
<P> До цього переліку увійшли голова обласного відділення ПР Василь Берташ (колишній перший заступник голови РОДА), його заступники Юрій Кічатий (колишній заступник голови РОДА), та Олексій Губанов, завідувач відділу обласного відділення ПР Микола Красько (генерал, колишній начальник головного управління з питань НС та ЦЗ Рівненської ОДА), голови районних відділень ПР.
<P> Як зазначив член політ виконкому партії Михайло Чечетов, який взяв участь у партконференції, “партія планує отримати на виборах до парламенту близько 30% голосів, тобто вона може мати близько 130 місць у Верховній Раді. Питання входження до цього числа рівненських партійців вирішуватиметься на з’їзді 3 грудня”. Наша партія у Верховній Равді обов’язково буде представлена людьми з регіонів, а не лише з столиці, – наголосив Михайло Чечетов. Партія регіонів йде на вибори самостійно, не створюючи ніяких блоків, – наголосив Михайло Чечетов.
<P> Більш оптимістичний прогноз щодо чисельності регіоналів у Верховній Раді зробив народний депутат Павло Сулковський. Він вважає, що ПР має шанс привести до парламенту близько 200 депутатів. За словами Павла Сулковського, на виборах 2006 року Партію регіонів можуть підтримати всі ті, хто на президентських виборах 2004 року підтримував її лідера. Експерти припускають зменшення цього електорату лише на 5%, наголосив Павло Сулковський.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса