Новини

У Рівному презентували рейс до Анталії

Рівняни дочекалися відродження рідного аеропорту. Вже з 10 липня стартують щотижневі чартерні перельоти з Рівного до Анталії. Це стало можливим завдяки програмі розвитку регіональних аеропортів туристичної компанії «TPG» та авіакомпанії «Bravo Airways», пише “Голосно”.

Туристична компанія вже відправляє літаки з аеропортів Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя та Кривого Рогу. Тепер спробують розвивати рівненське летовище. За словами директора з розвитку компанії «TPG» Валерія Паренчука, якщо чартерні перельоти до Туреччини матимуть попит серед рівнян, то цілком можливе відкриття інших напрямків, зокрема до Єгипту та Польщі.

2016-06-22-3814_112075236082704

– На Анталію з Рівного зараз непогано розкуповують квитки і цілком ймовірна поява у вашому місті регулярних рейсів. Ця програма апріорі не є прибутковою, тому що людям потрібно надати такі ціни, щоб турист залишився тут. Це наша інвестиція в розвиток регіону. Можливі наші рейси стануть поштовхом для економічного розвитку області. Зараз ми розглядаємо Польщу на вересень місяць, коли студенти їхатимуть на навчання. Ми керуємося попитом на наші авіаперельоти, якщо люди матимуть можливість і бажання летіти з Рівного – з’являтимуться нові напрямки. Зараз треба показати результат, а потім можна рухатись вперед, – говорить директор з розвитку компанії “TPG” Валерій Паренчук.

Міжнародний аеропорт «Рівне» створений ще в Радянському Союзі. Він знаходиться в 7 км від центру Рівного, практично в межах міста. Аеродром нашого аеропорту має одну з кращих в Україні злітно-посадкових смуг, розміром 2626 на 42 м. Вона може приймати і відправляти літаки будь-якого класу. Наразі штат працівників аеропорту складає 84 людини. Директор летовища Ігор Насинюк зазначає, що нині відбувається невелика реконструкція аеропорту, працівники в позаробочий час виходять на роботу, щоб в належному стані підготувати приміщення до першого чартерного рейсу.

12361865501

– Проблема в тому, що в нас застаріла техніка, яка залишилася ще з Радянського Союзу. Новітні літаки мають специфічну техніку для обслуговування. В нас вистачає досвідчених фахівців, але треба молоді спеціалісти. Наш аеропорт не розрахований на велику кількість людей, однак я думаю, що ми приймемо 150 туристів. Зараз ми розширюємо зал очікування, щоб людям було комфортно, – розповів директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк.

Компанія-інвестор задоволена попередньою завантаженістю першого чартерного рейсу з Рівного до Анталії, адже понад 70% квитків на літак вже продано. «TPG» заявляє про себе як оператора, що працює для туристичних агентств. Зокрема, квитки на літак до Туреччини продаються разом з вартістю вибраного туристом готелю та місця відпочинку. Представник компанія заявив, що ціни на перші три вильоти з Рівного зробили дешевшими, ніж ідентичні з Києва. «Bravo Airways» і «TPG» – стратегічні партнери. Туристична компанія співпрацює з близько 20 готелями, куди концентрує свої продажі. Авіапарк компанії складається з 4 літаків.

– Я був у всіх аеропортах України і рівненський аеропорт виглядає доглянутішим і свіжішим, ніж летовище в Запоріжжі. Ваш аеропорт зроблений по такому самому проекту, як і аеропорт Дніпра, – говорить директор з розвитку компанії «TPG» Валерій Паренчук.

Відкриття чартерних рейсів з Рівного дозволить підвищити економічну спроможність регіону, залучити нові інвестиції. Це зумовить створення нових робочих місць та розвиток інфраструктури міста та області.

– Міжнародний аеропорт – це лице області. Всі знають, як важко прилетіти з відпочинку і їхати автомобілем чи автобусом з Києва. Набагато легше буде приїхати з Дубна, чи навіть Луцька в Рівне 70 км, ніж з Києва подолати 400, – говорить начальник управління інфраструктури Рівненської ОДА Федір Місюра.

Генеральний директор авіакомпанії «Bravo Airways» Віктор Телєгін розповів, що на минулому тижні створив спеціальну комісію по вивченню технічного стану рівненського аеропорту. Спеціалісти компанії надали позитивні відгуки про стан летовища і схвалили перельоти з Рівного

– Хоча я дуже обережно відношусь до регіональних аеропортів, але в Рівному мене запевнили, що все в порядку. Тому ми почнемо розвивати цей аеропорт. Наші літаки дуже надійні, всі заплановані програми ми виконуємо, – додав Віктор Телєгін.

В «TPG» зазначають, що чартерне сполучення з Туреччиною розвивають невипадково. Адже зараз сприятливий період для українських туристів, в зв’язку з мінімальним напливом російських відпочиваючих. Відповідно до українського туриста нині спостерігається підвищена увага зі сторони турецьких партнерів та готелів.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса