Новини

22 серпня на “Рівне 1” – ток-шоу “Страховий ринок України”

<P>У середу, 22 серпня, о 20.35 в ефірі ТРК «Рівне 1» демонструватиметься ток-шоу в рамках всеукраїнського проекту «Страховий ринок України» за участю керівників рівненських філій страхових компаній та запрошених експертів. Запитання гостям студії приймаються на форумі ТРК «Рівне 1» (www.rivne1.tv) та на форумі Рівненського інформаційного порталу www.ogo.ua. (Тема на обох форумах — “Запитайте про страхування: ток-шоу на “Рівне 1”).
<P>В ефірі обов`язково прозвучать одне чи декілька найцікавіших питань від відвідувачів форумів.
<P>Також запитання можна надіслати у формі SMS за номером (050) 375–13–88.
<P>Генеральний партнер проекту — ВАТ «Страхова компанія «Універсальна».
<P>Організатори в місті Рівному — газети <a href=”http://www.ogo.rv.ua” target=”_blank” class=”url”>«ОГО»</a> й <a href=”http://www.rivnepost.rovno.ua” target=”_blank” class=”url”>«Рівне вечірнє»</a> та ТРК «Рівне 1».
<P>Текстову версію програми буде опубліковано в четвер, 23 серпня, в газетах <a href=”http://www.ogo.rv.ua” target=”_blank” class=”url”>«ОГО»</a> та <a href=”http://www.rivnepost.rovno.ua” target=”_blank” class=”url”>«Рівне вечірнє»</a>. А для тих, хто хотів би зазирнути на телевізійну «кухню», на Рівненському інформаційному порталі www.ogo.ua (у фотогалереї, в розділі «Фоторепортаж») буде розміщено фотодобірку про зйомки ток-шоу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса