Коментарі Новини

Хто не отримає субсидії?

Пояснення від фахівців, пише РадіоТрек.

Йдеться про випадки, коли надання субсидії припиняють.

Тож на це є кілька причин.

Не дати субсидію споживачу можуть у тому разі, якщо громадянин не сплачує вартість  фактично  спожитої послуги з урахуванням розміру  призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою зарплати чи пенсії, що підтверджується відповідними документами.

Субсидії не буде, якщо сім’я переїжджає в іншу місцевість?

Як пояснили фахівці, субсидії не дадуть у разі отримання інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. Таке буває, сім’я переїжджає в іншу місцевість.

А ще, якщо під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов соціальний інспектор виявив ознаки порушення норм законодавства щодо призначення субсидії.

Підставою також є заява уповноваженого власника (співвласника) житла, наймача житла у державному та громадському житловому фонді, члена житлово-будівельного кооперативу, власника (співвласника) житлового приміщення.

Субсидії позбавляють, якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані, зокрема про доходи та майновий стан.

Якщо через несплату спожитої послуги надання субсидії припинено, то є шанс отримати її вже наступного опалювального сезону. Якщо ви погасли заборгованість за спожитий газ, електрику чи воду.

За додатковою консультацією ви можете звертатися  у Рівненську юстицію за адресою, м. Рівне, вул. Замкова, 29, тел./факс: (0362) 63-40-46

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса